Haytopy - to jedna z odmian sneakersów. Charakterystyczną cechą tego modelu są wysokie szczyty, pewnie mocujące i zamykające kostkę. Na samym szczycie takich trampek znajduje się szerokie sznurowanie, dlatego najlepiej ukryć zawiązane sznurówki w butach.

haytopy1haytops3haytopy2

Moda na haytopy

Całą strawę można podzielić na zwykłą, nadającą się do noszenia na wiosnę, jesień i lato, a także rozgrzaną, ze specjalnym futerkiem lub wkładką z wełny, co pozwala na używanie tego modelu nawet w zimie.

Haytopy dobrze wyglądają w przypadku wąskich spodni, ponieważ lepiej jest schować nogę w górnej części butów. Jednak w Europie istnieje obecnie trend noszenia szerokich spodni i dżinsów z haytopami. W tym przypadku spodnie od spodu powinny być trochę podkasane.

Jeśli mówimy o tym, kto idzie na te buty, to należy zauważyć, że haytopy - dość demokratyczna i uniwersalna wersja butów, odpowiednia dla osób w różnym wieku. Należy uważać na takie trampki tylko dla dziewcząt o bardzo niskim wzroście, ponieważ wysoka kostka zaburza proporcje ciała i może sprawić, że nogi będą wizualnie krótsze.

haytops4haytopy5haytopy6
haytopy7haytopy8haytopy9

Aktualne modele hitop

Jako opcja dla obuwia sportowego, te tenisówki po raz pierwszy pojawiły się w kolekcjach marek specjalizujących się w produkcji obuwia sportowego. Haytopy Adidas i Nike są znane od dłuższego czasu, ale teraz zyskują popularność jako opcja do codziennych butów. Idąc za markami sportowymi, wychowano mniej wyspecjalizowanych projektantów. Teraz najbardziej poszukiwany model takich butów stał się hitoskopem Michael Kors .

Producenci produkują różne wersje tego modelu obuwia. Skórzane trampki-haytopy są jednym z tradycyjnych rozwiązań, można znaleźć modele wykonane z tkanin. Ale zamsz czarny haytopy - to nowość ostatnich sezonów.

Jeśli mówimy o wyglądzie modeli, to są tylko dwa z nich: klasyczne wysokie spadki na płaskiej podeszwie i wysokie kopie na klinie (które, nawiasem mówiąc, mogą rozwiązać problem dysproporcji u młodych dziewcząt). Indywidualność każdego modelu osiąga się za pomocą różnych technik projektowania, kolorów, dodawania akcesoriów.

haytopy10haytopy11haytopy12
haytopy13haytopy14haytopy15
haytopy16haytopy17haytopy18