Kożuch w umyśle przeciętnego człowieka kojarzy się z czymś okropnie ciepłym, podstawowym, niezawodnym, ale jednocześnie zbyt dużym, ciężkim i powolnym. Po ogólnym "dublinochnoy" modzie późnych lat 90-tych, zostały one coraz bardziej porzucone na rzecz lżejszych i bardziej praktycznych kurtek puchowych i płaszczy. Kożuchy z Włoch całkowicie rozwiewają te uprzedzenia! Ich wierzch jest wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry o doskonałej manufakturze, która nie krępuje ruchów i nie wywołuje wrażenia, że ​​przeciągasz torbę ziemniaka.

Stylowe kożuchy z Włoch od Avanti mają swój "chip" - w środku są obszyte futrem z długimi mieszkami kozła alpejskiego. To zwierzę, hodowane na pastwiskach górskich z wiatrem przeszywającym, ma grube, puszyste i ciepłe futro, które pozwala im pozostawać na dworze przez długi czas, aż do głębokich przymrozków. Kupując włoskie kożuchy z owczej skóry, możesz liczyć na produkcję wysokiej jakości skóry i futra, co gwarantuje trwałość i doskonałą charakterystykę wybranych ubrań.

Główną zaletą włoskiego kożuszka dla kobiet przed futrem jest absolutna odporność na wodę. Zimy na naszych szerokościach geograficznych charakteryzują się ostatnio gęstą i zmienną pogodą. Rano pogoda może być klasyczną zimową - "mróz i słońce, cudowny dzień", a wieczorem śnieg drastycznie ogrzeje się i spadnie. Wysokiej jakości kożuchy jednak nie boją się takich kaprysów pogody - nawet po najsilniejszych opadach śniegu wystarczy wysuszyć je w normalnych warunkach pokojowych, a to nie wpłynie na jego wygląd.

Ze względu na tworzenie kożuszka dla kobiet, Włochy wyprzedzają całą planetę. Znany na całym świecie producent wyrobów futrzarskich - firma Braschi - dziś oferuje swoim klientom szeroką gamę kożuchów. Wśród nich skrócone modele młodzieżowe, klasyczne okazy sięgające od kolan i luksusowe długie kożuchy z futrzanym wykończeniem na dole rąbka i na rękawach.

Z czym zwykle nosi się kożuchy z owczej skóry?

Najlepsza opcja - spodnie-chude niezbyt kontrastujący kolor i wąski sweter z golfem. Długość kożucha tuż pod pasem można nosić w komplecie z klasyczną sukienką w tony i wysokie buty-rurki. Załóżmy również sweter, którego długość przekracza długość zewnętrznej odzieży. Ze wszystkich nakryć głowy z wyrafinowanymi włoskimi skórami owczymi, futro i stylowy wygląd najlepiej czapki z dzianiny wszystkie style, z wyjątkiem "męskiej" czapki z klapą.

Jak dbać o kożuch?

Twoje stylowe włoskie piękno wymaga okresowej pielęgnacji za pomocą specjalnych narzędzi do cienkiej skóry, które są sprzedawane w sklepach z produktami futrzarskimi. Widocznie zanieczyszczony kożuch jest lepiej umieścić w suchym urządzeniu czyszczącym, zwłaszcza jeśli ma lekki wierzch. Małe plamki na skórzanej powierzchni są dobrze przetarte gumową szczotką lub zwykłą gumką do ołówka. Zanim wyślesz naturalny płaszcz z owczej skóry do długotrwałego przechowywania, zadbaj o zakup specjalnych zaokrąglonych "ramion", które będą imitować twoje ramiona ze względu na swój kształt i nie pozwolą, by kożuch naciągnął się pod własnym ciężarem. Jeśli wewnętrzna część jest wykonana z naturalnego futra, po zakończeniu sezonu zimowego, potraktuj ją mole (nie mothball, inaczej nigdy nie pozbędziesz się jego nieprzyjemnego zapachu). Skórkę należy trzymać z dala od bezpośredniego światła słonecznego i grzejników, a co najważniejsze - w płóciennej torbie na "suwaku".

Włoskie kożuchy1Włoskie kożuchy2Włoska owcza3
Włoska skóra z owczej skóry4Włoskie kożuchy z owczej skóry5Włoskie kożuchy6
Włoskie kożuchy7Włoskie buty z owczej skóry8Włoska owcza9