W zimie buty zawsze mają specjalne podwyższone wymagania, z których główną jest tradycyjnie możliwość ocieplenia przy surowej pogodzie. Nie przez przypadek popularna mądrość mówi: utrzymuj stopy w cieple. Jeśli zamarzną, najprawdopodobniej będzie ci zimno. Jednak we współczesnym świecie nie można znaleźć kobiety mody, która wybierze buty zimowe wyłącznie dla tego parametru. Dla wszystkich dziewcząt ważne jest, aby buty były piękne i na pewno stylowe.

W sezonie zimowym 2013-2014 buty muszą być widoczne. Być może jest to główny trend, który przebiega przez kolekcje znanych projektantów. Jeśli najważniejszą rzeczą dla ciebie jest wygoda i komfort, to przestań wybierać na buty lub duet. A jeśli wygląd nadal jest na pierwszym miejscu, to twoja opcja - to wspaniałe buty wykonane ze skóry lub zamszu. Ogólnie rzecz biorąc, styliści od dawna mówią, że w Twoim arsenale powinny być różne buty na zimę. Konieczne jest tworzenie kompletnych zdjęć i wyglądać właściwie wszędzie: na spacerze, na imprezie, w biurze, w przyrodzie.

Buty

Wybieraj niezwykłe formy. Dotyczy to obcasów, skarpet i bluzek. Na przykład na wybiegach można znaleźć modele z rozszerzanymi, ściętymi i zakrzywionymi obcasami, kątowymi i nieco niezgrabnymi palcami, a szczyty mogą być dopasowane do nogi lub wolne, tworząc akordeon. Platforma, która stała się jeszcze bardziej masywna i zauważalna, nie straciła na znaczeniu.

Trendy buty damskie inna i niezwykła tekstura. Połączone modele skóry, zamszu, tekstyliów, a nawet koronki są modne. Oprócz aktywnego użytkowania futra, w tym sezonie styliści zamienili się na tak egzotyczny materiał na zimę, jak różne pióra. Oczywiście, takie buty będą wyglądać bardzo ekstrawagancko, jeśli wybierzesz je dla siebie, wtedy uwaga na twoje nogi jest gwarantowana.

Jeśli chodzi o kolor, to na szczycie modnego Olympusa są brązowe, czerwone, dyniowe, musztardowe, szare, niebieskie, błotniste odcienie. Modne botki mogą być z kontrastowymi wstawkami - to także wygląda na jasne i świeże.

Uggs

Nie trać szalonego popytu na przerażające buty w stylu amerykańskim. Ich atutem jest komfort. Oczywiście nie można ich nazwać pięknymi, ale mogą wyglądać całkiem atrakcyjnie, zwłaszcza w połączeniu z ubraniami w stylu młodzieżowym: legginsami, bluzami z kapturem, kurtkami puchowymi i czapeczkami sportowymi. W tym sezonie uggs mogą mieć najbardziej nieoczekiwane kolory: jasnozielony, różowy, pomarańczowy. Jeśli uważasz, że nie są wystarczająco jasne, zwróć uwagę na modele, w pełni wyhaftowane cekinami. Są one również nazywane jednym z hitów w bieżącym sezonie.

Dutiki

Nowoczesne markowe dutiki wykonane z materiałów high-tech, które są przystosowane do ekstremalnych temperatur i wilgotne. Jeśli są to modele wysokiej jakości, mogą kosztować nie mniej, ale nawet drożej niż buty wykonane ze skóry naturalnej lub zamszu. Ten but pasuje idealnie do garderoby ludzi, którzy preferują wygodną odzież sportową lub pół-sportową. To także prawdziwe odkrycie dla tych, którzy nie lubią przechadzać się przez zaspy w piętach. W tendencji błyszczących kolorów. Wyglądają bardzo efektownie.

Filcowe buty

Nasze ulubione zimowe buty naszej babki przeżywają teraz prawdziwy odrodzenie. Dzisiejsze filcowe buty wyróżniają się bardziej elegancką formą, różnorodnymi dekorami i tęczą kolorów. Popularne motywy: haft, grzywka. Również na duże zapotrzebowanie są odczuwalne buty z typowym zimowym ornamentem: płatki śniegu, jelenie, bałwany.

Buty trendowe do zimnej pogody 1Modne buty na zimną pogodę 2Modne buty na zimną pogodę 3
Modne buty na zimną pogodę 4Modne buty na zimną pogodę 5Modne buty na zimną pogodę 6
Modne obuwie na zimną pogodę 7Modne buty na zimną pogodę 8Modne buty na zimę 9