Dziś model bikini jest bardzo popularny wśród aktywnych młodych ludzi. Taki strój kąpielowy eksponuje kobiece ciało tak bardzo, jak to możliwe i podkreśla godność napiętej postaci. Ponieważ niektóre postępowe kobiety uważają otwartość klasycznego bikini za niewystarczającą, wybierają super mikro bikini. Zestaw zawiera miniaturowy trójkątny gorset i te same figi. Do noszenia strój kąpielowy z mikro bikini musisz mieć idealne ciało bez zniżek na mały cellulit i brzuch. Ekstremalne mikro bikini wymaga również dokładnej depilacji, którą wielu ludzi nazywa "brazylijskim".

Super Micro Extreme Bikini

Nie wszystkie panie postrzegają mikro i mini bikini jako model kostiumów kąpielowych, ponieważ są zbyt otwarte, a nawet nieco wulgarne. W tym zestawie należy stale dbać o to, aby stanik lub majtki nie spadły przypadkowo o kilka centymetrów, ponieważ w tym przypadku wszystkie damskie wdzięki będą puste. Ponadto w takim kostiumie kąpielowym trudno jest grać w siatkówkę plażową, skakać z molo i nurkować. Modele super mikro i ekstremalne bikini przeznaczone do spokojnej, biernej rekreacji, podczas której trzeba położyć się na plaży i od czasu do czasu zanurzyć się w wodzie. W skrajnych przypadkach trzeba użyć pareo lub wybrać klasyczny zestaw z zamkniętymi kubkami i wygodnymi kąpielami.

Ultra mikro linia bikini

Projektanci mini stroje kąpielowe zaoferuj kobietom mody kilka stylowych modeli, które idealnie uzupełnią Twój wizerunek podczas relaksu nad morzem. Tutaj możesz wyróżnić:

  1. Klasyczny model podziału. Składa się z sznurków i stanika z trójkątnymi miseczkami. Stanik nie ma wkładek formujących i kości, więc będzie odpowiedni dla dziewcząt o małych piersiach.
  2. Model części. To kostium kąpielowy w kształcie litery "V". Jego ramiączka płynnie rozszerzają się na klatce piersiowej, pełniąc funkcję gorsetu.
Super mikro bikini 1Super Micro Bikini 2Super Micro Bikini 3
Super Micro Bikini 4Super Micro Bikini 5Super Micro Bikini 6
Super Micro Bikini 7Super Micro Bikini 8Super Micro Bikini 9