Dobry sen jest gwarancją dobrego samopoczucia i wigoru przez cały dzień. Dlatego wiele osób poświęca dużo czasu na wybór materaca, poduszek i pościeli. Bez wyjątku i ubrania do spania. Współcześni producenci odzieży domowej wydali całe kolekcje piżam, koszulek i innych zestawów do spania.

Ze szczególną ostrożnością musisz wybrać piżamę dla kobiet w ciąży. Powinny one nie tylko spełniać standardy jakościowe tkaniny, ale także mieć wygodne cięcie, które nie utrudnia ruchu i nie transfuzji brzucha. Kobieta w ciąży powinna czuć się wygodnie i wygodnie w piżamie, skóra powinna oddychać, a materiał dosłownie "pieścić ciało".

Jak wybrać piżamę do ciąży i laktacji?

Kobiety, które już urodziły lub są w pozycji, mają pewne cechy ciała, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze piżamy. Dopasowane krótkie spodenki, obcisłe koszulki na sen i seksowne peniuary najlepiej nie nosić - nie dadzą pożądanego komfortu i mogą spowodować złożoność kobiety w stosunku do postaci Wybierz zestaw z bezpłatnej koszulki i spodni lub bryczesów. Nie za dużo będzie szlafrok z zestawem. Będzie można go rzucić wczesnym rankiem, kiedy jest jeszcze zbyt leniwy, aby zmienić ubranie, a ukochany woła do kuchni na filiżankę herbaty.

Matki laktacyjne będą potrzebować zestawów piżamy z półotwartymi cięciami na klatce piersiowej. Ze względu na obecność takich skaleczeń, można łatwo dotrzeć do piersi, aby karmić dziecko bez narażania się.

Tkanina dla piżamy damskie

Śpij ubrania dla kobiet w ciąży powinny być wykonane z naturalnych oddychających tkanin i przy minimalnych dodatkach syntetycznych. Najlepsze tkaniny na piżamy to:

  • jedwab i satyna;
  • flanela;
  • bawełna;
  • stopka.

Na zimne piżamy dla kobiet w ciąży, wykonane z miękkiej tkaniny frotte. Taka piżama dobrze się nagrzewa i jest bardzo praktyczna w noszeniu.

Piżama dla kobiet w ciąży 1Piżama dla kobiet w ciąży 2Piżama dla kobiet w ciąży 3
Piżama dla kobiet w ciąży 4Piżama dla kobiet w ciąży 5Piżamy dla kobiet w ciąży 6
Piżama dla kobiet w ciąży 7Piżama dla kobiet w ciąży 8Piżama dla kobiet w ciąży 9