Kurtka przestała być tylko ubrania biznesowe Teraz można go łączyć z różnymi stylami i jednocześnie wyglądać atrakcyjnie i oryginalnie. Co więcej, ten kawałek odzieży jest dziś szczytem popularności - czy nie ma powodu, aby zadowolić się modnym nowym pomysłem?

Modele z wydłużonymi kurtkami dla kobiet

Wybierając styl, przede wszystkim powinieneś zatrzymać swoją uwagę na wyborze tkaniny. Zarówno szlachetna wełna, przytulny kaszmir, dziergane dzianiny lakoniczne, jak i zwykłe dżinsy są dziś modne. Ale najbardziej odpowiednie będą aksamit i aksamit, tkaniny o metalicznym połysku, skóra.

To samo dotyczy koloru. W zależności od sytuacji możesz kupić białą, czerwoną, fioletową, czarną kurtkę. Tak, i ozdobione kurtką mogą być różne: futrzana tapicerka, aplikacja, duże guziki, lamówka.

Najważniejsze modele w tym sezonie to:

  • długa kurtka bez kołnierza;
  • kurtka z połowy uda z dekoltem w szpic lub stójką;
  • długa kurtka bez rękawów.

Zaletą tych opcji, oprócz stylowego projektu, jest to, że mogą mieć jasne i niezwykłe kolory.

Co ubrać w wydłużoną kurtkę?

Kilka dobrych przykładów pomoże ci wyglądać jasno, modnie i świeżo:

  • Idąc na spacer z przyjaciółmi, nosić wydłużoną kurtkę z długim rękawem lub T-shirt i dżinsy, uzupełnij obraz o akcesoria i ciesz się komfortem i oryginalnością obrazu;
  • jeśli masz imprezę, połącz tę odzież z prostą mini sukienką i szpilkami - uwaga jest gwarantowana, legginsy również mogą być dobrą parą;
  • mając w koszu kilka pastelowych koszulek, zawsze możesz stworzyć nowy łuk, iść do pracy lub spotkanie biznesowe, a spodnie i niezbyt krótka spódnica będą odpowiednie na taki top.

Kurtka - świetny wybór na każdą porę roku. Jest kochany przez światowych projektantów i na pewno też cię polubi!

długa kurtka 1długa kurtka 2wydłużona kurtka 3
długa kurtka 4długa kurtka 5wydłużona kurtka 6
długa kurtka 7długa kurtka 8długa kurtka 9