Na szczycie popularności nie tylko swetry z wysokim dekoltem, swetry i oversize, ale także wydłużone swetry, które przypominają krótką sukienkę. Takie modele można zobaczyć w jesienno-zimowych kolekcjach znanych marek Les Copains, Ohne Titel i Pringle of Scotland, które zostaną omówione poniżej.

Popularne marki podłużnych damskich swetrów

Kontynuujmy więc rozmowę o znanych na całym świecie markach, które w tym roku pokazały ciepłą odzież na całym świecie, przypominającą długi sweter, tunikę lub sukienkę.

Tak więc, jedna ze światowej sławy marek premium, twórczyni nowoczesnej mody, Les Copains proponuje noszenie takich swetrów spódnica z tiulu . Jeśli uznamy, że prawie zakrywają kolana, to nie będzie działać, by zamrozić taką piękność. Dodatkowo, duet swetra i długi szal, ten sam kolor i tekstura, wygląda bardzo stylowo. A jeśli chcesz stworzyć wieczorową stylizację, wrzuć czarny sweter ozdobiony cekinami, z dekoltem w łódkę i bufiastymi rękawami do plisowanej spódnicy. Koniec obrazu będzie paskiem, który podkreśli talię osiki modnej kobiety.

rozszerzony sweter 10wydłużony sweter 11rozszerzony sweter 12

Ohne Titel od dawna znany jest jako marka, która tworzy unikalne odcienie tkanin i faktur. Jego ubrania są po prostu stworzone dla pewnych siebie kobiet. Jego wydłużone dzianinowe swetry można nosić na świątecznej sukience, nie zapominając o butach. Warto zauważyć, że w tym roku marka dodała swoją kolekcję do powietrza, składającą się z wydłużonego białego swetra i spódnicy ozdobionej falbanką.

rozszerzony sweter 13rozszerzony sweter 14rozszerzony sweter 15

Jak nie można powiedzieć kilku słów na temat angielskiej marki Pringle of Scotland ? W końcu jego chip był od dawna swetrem, ozdobionym dekoltem w szpic i wzorem w romby, który stał się marką i otrzymał swoją unikalną nazwę - argyle. i pod spódnicą. Jego szczególną osobowością stało się to, że nie ujawnia on swoich ramion, lecz wyraźny stanik, do którego przymocowane są dwie wstążki, zawiązane wokół szyi.

rozszerzony sweter 16rozszerzony sweter 17rozszerzony sweter 18

Co mogę założyć na wydłużony sweter?

Ubrania te można nosić ze spodniami, rurami i obcisłymi dżinsami. Nie mniej korzystnie długi sweter wygląda ze wspaniałą lub dopasowaną spódnicą. Ponadto, jeśli spojrzeć na modele prezentowane na wybiegach, można zrozumieć, że takie rzeczy są noszone z niczym, nawet plisowane spódnice i piękno tiulu. Do tego należy dodać, że szalik, który pasuje do niego w kolorze i fakturze wygląda bardzo harmonijnie ze swetrem.

rozszerzony sweter 1rozszerzony sweter 2rozszerzony sweter 3
rozszerzony sweter 4rozszerzony sweter 5rozszerzony sweter 6
rozszerzony sweter 7długi sweter 8długi sweter 9