"Zużyty przedmiot" tej kobiety był noszony przez mężczyzn, ale nigdy go nie zwrócił, oni sami go przerobili i wykorzystali z powodzeniem. Na przykład podłużna kurtka damska jest niezbędna dla biura i na spacer.

Kombinezon damski - ucieleśnienie elegancji

Ubrana w białą wydłużoną kurtkę, zademonstrujesz swoje wyrafinowanie. Połącz to z spodnie spodnie i iść do biura, założyć przewiewną sukienkę - i uzyskać seksowny czarujący wizerunek.

Czarna wydłużona kurtka będzie dobrze wyglądać, na przykład, z czerwoną, ołówkową sukienką. Możesz też stworzyć bardziej romantyczną wersję, zastępując czerwoną purpurową i podkreślając pas za pomocą paska. Czym nie jest strój do wieczornego występu?

Chodzisz z przyjaciółmi na spacer, bezpiecznie wskakujesz do dżinsów, zakładasz swój ulubiony wierzch i zakładasz ten sam podłużny płaszcz. Możesz podkreślić swój dobry gust lekkim szalikiem.

Odmiany modelu

Wiele osób jest zdezorientowanych tym, co nazywa się wydłużoną kurtką. Różne modele mogą mieć różne nazwy - kurtkę, smoking, sweter, tunikę, marynarkę itp. Wszystko zależy od wierzchu kurtki. Obecnie przy pomocy ubrań możesz wyrazić swoją przynależność do stylu retro, wybierając model z szerokim kołnierzem i klapami, minimalizm będzie krzyczeć zamiast Ciebie niepotrzebnymi detalami. Wydłużony model na wakacje nauczysz się nietypowego cięcia, cięć, uroczych spinek, pasków czy pasków.

Co nosić podłużną kurtkę?

Sukienka, dżinsy, legginsy, spódnica i spodnie doskonale współgrają z "eleganckim". Ale z butami musisz być ostrożniejszy. Warto zwrócić uwagę na buty z obcasami lub szpilkami, ale mieszkania baletowe lub trampki powinny być zarezerwowane na inną okazję. Wybór torby i innych akcesoriów będzie zależał od sylwetki i materiału, na którym wykonana jest kurtka. Ale prawie zawsze wygląda jak sznur pereł, duża bransoletka, mały kapelusz.

Jak wybrać?
  • rękaw kurtki powinien lekko zakryć kość nadgarstka;
  • do wizualnego powiększania piersi, preferuj modele z kieszeniami na piersi lub szerokim kołnierzem obniżającym;
  • jeśli masz smukłe nogi i wysoką talię, wtedy "dodaj ogień" krótką spódniczką;
  • erotyzm da cięcie w kształcie litery V;
  • kurtka dżinsowa podkreśli Twoją zwinną sylwetkę i sportowy styl;
  • do pracy - pastelowe i spokojne odcienie, do odpoczynku - jasne i odważne.

Zarówno po południu, jak i wieczorem, w biurze i na przyjęciu, zawsze pozostają kobiety i częściej się uśmiechają!

Ekstra długa kurtka 1Ekstra długa kurtka 2Przedłużona kurtka 3
Ekstra długa kurtka 4Przedłużona kurtka 5Przedłużona kurtka 6
Kurtka Extra Long 7Długa kurtka 8Ekstra długa kurtka 9