Od dzieciństwa, każdy z nas chciał choć na chwilę, przez chwilę znajdzie się w bajce, w fantastycznym świecie, w którym wszystkie nasze marzenia ożywają, a nierzeczywistość staje się rzeczywistością. Niech sceptycy mówią, że to niemożliwe, że głupio jest marnować swój czas na coś, co nigdy nie stanie się rzeczywistością. Ci, którzy wciąż wierzą, że nawet najzwyklejszy dzień można przekształcić w magię, wiedzą: wymaga to tak mało. Bajka składa się z małych przedmiotów, a jeden z jej elementów może stać się zwykłym ubraniem. Zwłaszcza jeśli jest to piżama z wizerunkiem uroczego jednorożca, który potrafi spełnić nawet najskrytsze pragnienia.

Piżamy damskie - kombinezon "Unicorn" lub Kigurumi

Początkowo niesamowicie piękna ubrania do spania z wizerunkiem twoich ulubionych postaci z kreskówek został stworzony dla dzieci. Nie tak dawno temu świat widział kigurumi, pełnowymiarowy garnitur, który może służyć jako piżama i domowe ubrania. Najbardziej interesujące jest to, że w Japonii w takich ubraniach wielu nie wahaj się pojawić na ulicy. Co więcej, organizowane są imprezy, których ubiór jest zabawną piżamą.

Najważniejsze w takich kombinezonach jest to, że jest nie tylko ciepły i wygodny, ale także atrakcyjny. A zatem, jeśli w najbardziej nieoczekiwanym momencie ktoś cię odwiedza, nie musisz biegać po mieszkaniu w poszukiwaniu ubrań odpowiednich na spotkania z przyjaciółmi. Będziesz najsłodszym w świecie piżamą - kostiumem w kształcie jednorożca, którego piękno nie może wywołać uśmiechu nawet najbardziej ponurego człowieka.

Małe niuanse

Na dzień dzisiejszy, tylko ty nie znajdziesz piżam - jednorożców: zarówno z wybrzuszonym brzuszkiem, jak iz dużymi uszami i ogromnym miękkim rogiem na masce. Wszystko to oczywiście dodaje szczególnego uroku ubraniom, ale, jak widzisz, nie będzie w nim zbyt dobrze spać. Dając pierwszeństwo temu kostiumowi, ważne jest, aby pamiętać, że w nim prawie nie będzie można spać spokojnie, ale dlatego, że piżama "Unicorn" z dowolnymi obszernymi detalami lepiej jest nosić jako odzież domową.

Jeśli naprawdę lubisz zwykłą piżamę, składającą się ze spodni i swetrów, które zdobią małe wizerunki czarodziejskiego konia, to nie przeszkadza ci to w zasypianiu.

Ważne jest, aby pamiętać o właściwym doborze materiału, z którego powstają ubrania do spania. Przede wszystkim powinien to być naturalny materiał, dzięki któremu skóra nie zacznie swędzić i ciało będzie mogło oddychać. Jeśli w składzie są syntetyki, jego zawartość nie powinna przekraczać 15%.

piżamy jednorożce1jednorożec piżamy2Piżama jednorożca3
Piżama jednorożca4Piżama jednorożca5Piżama jednorożca6
Piżama jednorożca7Piżama jednorożec8jednorożec piżamy9