Japonia przyszła do nas nie tylko z kimonem, herbatą i wspaniałymi pracami Hayao Miyazaki. Kigurumi - stroje zwierząt i postaci z kreskówek - stały się niezwykle popularne w Europie. A piżama panda jest prawdopodobnie najbardziej popularną z nich.

Co to jest?

Kigurumi w Japonii nazywani są artystami, ubranymi w kostiumy lub bestie. Często przyciąga ich praca z dziećmi w dużych centrach handlowych, występy w parkach rozrywki i na festiwalach. anime . Sam garnitur nazywa się tak samo jak artysta.

Już u nas kigurum zaczęło używać, jako piżama. Początkowo nie powinien. Po prostu chodzenie po ulicy w taki niewygodny sposób i naprawdę chce się przyzwyczaić do wspaniałej i zabawnej roli uroczego zwierzęcia. Więc przystosowali je do domowych ubrań.

Kigurumi ma wygląd kombinezonu z kapturem, na którym znajdują się oczy i uszy. Za szytym słodkim i wzruszającym ogonem. Funkcje specjalne

Kombinezon piżamy panda jest dobry ze względu na jego wszechstronność. Możesz także wykonywać prace domowe (musisz wybrać opcję niezbyt obszerną), spać lub po prostu leżeć przed telewizorem.

Niemal wszystkie kombinezony wykonane są z polaru - przyjemnego, miękkiego i ciepłego materiału. Dzięki temu uzyskuje się jeszcze jedną zaletę - zimą w zimie będzie wyjątkowo przytulnie i ciepło. Polar doskonale zachowuje się podczas prania, przez długi czas zachowuje wygląd nowego. Kombinezon jest wygodnie zapinany z przodu na suwak lub guziki.

Modele

Warianty zwierzęcych kombinezonów są ogromne. Jedna z najpopularniejszych: piżama w formie pandy królewskiej (biała z czarnym) lub czerwona panda. Ta ostatnia, ze względu na to, że sama panda nie jest powszechna w naszym klimacie, wielu często jest mylonych z szopem lub lisem.

Zwykle kigurumi wygląda jak kombinezon, ale dla wygody domowego użytku producenci produkują je również w postaci zestawu: spodni i swetra na wężu z kapturem.

Opcja letnia - kombinezon panda paja z cienkiego polaru. Model ten ma krótkie spodnie powyżej kolan i krótki rękaw. I, oczywiście, kaptur.

Dla całej rodziny

Ze względu na szaloną popularność Kigurumi można znaleźć dla każdego. Piżama damska - panda - świetny wybór na prezent dla przyjaciela lub siostry. Prawie wszystkie modele idą jak unisex - odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Różnica może dotyczyć dodatkowych udoskonaleń modelu (na przykład kier na kolanach). Szczególnie panda z piżamami dla dzieci.

Piżama Panda1piżama panda2Piżama Panda3
piżama panda4Piżama Panda5Piżama Panda6
Piżama Panda7Piżama Panda8piżama panda9