Precz z nieprzyjemnymi matami, które zajmują dużo miejsca w Twojej ulubionej torbie! Każdy fashionista wie, że na plażę zawsze trzeba wziąć kompaktową torbę na leżankę. Jest nie tylko bardzo praktyczny i wygodny, ale ma również kolorową kolorystykę. Ta odmiana pozwala wybrać leżankę w jednej palecie kolorów za pomocą kostiumu kąpielowego. Ponadto w takim worku-transformatorze doskonale pasuje krem ​​na oparzenia słoneczne, Okulary przeciwsłoneczne , lunch i czasopismo.

Leżanka plażowa - jej funkcje

Natychmiast należy zauważyć, że parametry takiego akcesorium po złożeniu nie przekraczają 60x40x5 cm. Po rozłożeniu otrzymamy ściółkę o długości 160 cm i szerokości 60 cm, w większości przypadków jako wypełniacz stosowana jest pianka. Wiele modeli wykonano ze specjalnym wodoodpornym dnem. W tym przypadku gęsta tkanina przeciwdeszczowa lub nylon jest stosowana jako tkanina pokrywająca zewnętrzną część składanego leżaka plażowego. Nie byłoby zbyteczne wspominać o innej funkcji - gumowanym dnie. Powierzchnia dywanu, na którym leżą, wykonana z wysokiej jakości bawełny organicznej. leżanka plażowa1

Tak wspaniała torba zamienia się w wygodny leżak z pomocą suwaków umieszczonych po bokach. Nie ma potrzeby, aby cokolwiek zwinąć, rozłożyć tysiąc razy. Wystarczy rozpiąć i zapiąć.

Ważne jest, aby pamiętać o trwałych długopisach. Są wygodne w noszeniu dzięki gęstemu materiałowi i jego długości. Ponadto wiele modeli ma niewielką kieszonkę z boku, przeznaczoną do przechowywania kluczy, telefonu komórkowego.

Tę torbę można kupić w zwykłym sklepie. Średnio jego koszt to 10 USD. Dziewczęta, które lubią robótki ręczne, twierdzą, że samodzielne szycie takiego akcesorium nie jest trudne. Wystarczy tylko uzyskać niezbędną tkaninę i uzyskać wzory.