Praktyczne, modne, wygodne ... pewnie już wiesz, że mówimy o dżinsach. Nawet niewielki spadek zainteresowania tym materiałem wśród niektórych projektantów nie zmniejszy ich popularności. Moda na jeansy - przynosząca zyski, nawet jeśli brzmi to niegrzecznie. Jest mało prawdopodobne, że będzie taki element garderoby, który jako "magiczna różdżka" byłby odpowiedni w niemal każdej sytuacji. Czym one są, damskie jeansy w 2014 roku?

2014 moda i dżinsy

Kolor. Mistrzostwa należą do klasycznego niebieskiego. Ale odpowiednie będą również kolory takie jak purpura, odcienie niebieskiego, khaki i burgund.

Zakończ Egzotyczne wzory, wysadzane cyrkoniami, ustąpiły miejsca minimalizmowi. Zwróć uwagę na modele o umiarkowanym wystroju. Czy uważasz, że słodkie dziury i luki wykończenia? W każdym razie takie spodnie - znowu na wybiegach! Jeśli mówimy o zgranych dżinsach w 2014 roku, uwaga kobiet mody zostanie przyciągnięta przez style "bitych z ciemkami". Spodnie o znoszonym i zużytym efekcie są nadal popularne (jeansy wyglądają szczególnie ładnie z takimi "wadami").

Styl Na korzyść nie jest pierwszy sezon obcisłe dżinsy . Młode dziewczyny obnoszą się w takich spodniach z przyjemnością, czasami zapominając o budowie ciała. Ale "pyshekkam" lepiej jest spojrzeć na inny model, ponieważ skinny kładą nacisk na niechciane tomy.

Lata mijają, moda się zmienia, ... a rozkloszowane dżinsy nie odchodzą od stron magazynów o modzie. Można przypuszczać, że ich popularność wiąże się z mistrzowską umiejętnością równoważenia proporcji kobiecej postaci. Możesz je nosić w każdym wieku. Dżinsowy pochodni 2014 podkreślają długość, pozostawiając widoczny tylko czubek buta.

Jak wybrać dżinsy?

Aby kupić modne damskie jeansy 2014, które Ci się podobają, skorzystaj z prostych wskazówek:

  • właściciele szerokich biodra powinni unikać obcisłych modeli;
  • pośladki można odróżnić, wybierając dżinsy z kieszeniami na zatrzask, na których znajdują się również "akcenty";
  • pełne dziewczęta powinny zatrzymać się na modelach z prostym krojem (jeans-pipe), a nie chować formularzy w workowatych spodniach, które będą jedynie podkreślały wady.

Damskie jeansy 2014 1Damskie jeansy 2014 2Damskie jeansy 2014 3
Damskie jeansy 2014 4Damskie jeansy 2014 5Damskie jeansy 2014 6
Damskie jeansy 2014 7Damskie jeansy 2014 8Damskie jeansy 2014 9