Czarne sukienki na imprezy towarzyskie były i pozostają popularne. Faktem jest, że wybór akcesoriów do kolorowych sukien jest dość pracochłonnym zadaniem i bardzo łatwo wygląda bez smaku, nieudolnie łącząc kolory.

W czarnej sukience wszystko jest o wiele prostsze, w połączeniu z:

  • czarne, srebrne lub złote sprzęgło;
  • czarne buty;
  • biżuteria z brylantami (lub innymi białymi kamieniami), czarne lub białe perły, a także wyroby z metali szlachetnych bez kamieni.

Ponadto, piękne czarne sukienki są znacznie łatwiejsze do znalezienia: projektantka mody łatwiej jest wulgaryzować szkarłatne, niebieskie, zielone (i inne jaskrawe kolory) sukienki z nieodpowiednim wystrojem niż czarny, który początkowo wygląda skromnie i jest gotowy na każdą biżuterię w różnych ilościach.

Czarno-białe suknie wieczorowe

Wieczorna czarno-biała sukienka wygląda bardziej oryginalnie niż elegancko. Często projektanci dekorują gorset białą farbą i pozostawiają spódnicę czarną, bez względu na to, czy jest puszysta, wąska, długa czy krótka. Prawdopodobnie gra tu zasada "biały top - czarne dno", choć wydaje się, że w świecie mody udało się już przełamać wszelkie prawa stylu, a to dziwne, że nie wpłynęło to na większość czarnych eleganckich strojów.

Popularna jest także czarno-biała wersja piór, w których na podstawce uszywane są ogromne pióra, najpierw białe, a potem czarne. Nierówne krawędzie tworzą niesamowicie piękny kontrast, a szeroki, błyszczący pasek nadaje tej oryginalnej sukience uroczystą powagę. Ta elegancka czarna sukienka z piórami jest przeznaczona dla tych, którzy chcą zaimponować innym i być w centrum uwagi.

Krótkie i długie wieczorowe sukienki w kolorze czarnym

  1. Krótkie czarne sukienki. W Sherri Hill można znaleźć najpiękniejsze krótkie sukienki na wieczór. Wśród nich przeważająca większość czerni z ogromną ilością kamieni, które były przykryte gorsetami. Spódnice są krótkie i podarte, warstwowe, a niektóre z frędzlami. Znaleziono również czarne spódnice z piór.
  2. Długie czarne sukienki. Długie sukienki mogą być oryginalne, ale mimo to te z wąską długą spódnicą uważane są za najbardziej eleganckie. Szeroki, lśniący kamienny pas, głęboki dekolt w szpic, długie rękawy i pociąg nigdy nie wyjdą z mody, pozostając wiecznym klasykiem elegancji. Ekscentryczność obrazu doda długiej sukni z półprzezroczystymi wstawkami na całej długości. Możesz poczuć się prawdziwą księżniczką, ubrana w długą sukienkę z pełną spódnicą lub sukienką szyfonową, która jest tak piękna przy najlżejszym oddechu.
piękne czarne sukienki 1piękne czarne sukienki 2piękne czarne sukienki 3
piękne czarne sukienki 4piękne czarne sukienki 5piękne czarne sukienki 6
piękne czarne sukienki 7piękne czarne sukienki 8piękne czarne sukienki 9