Dziś jeden z najbardziej popularnych jest niebieski kolor w ubraniach a w szczególności jego chabrowy niebieski odcień. Ten niezwykły dźwięk pasuje do każdego rodzaju wyglądu, dzięki czemu obraz jest niezwykły, stylowy i świeży. Większe znaczenie uzyskały sukienki chabra. Nawet przy złej pogodzie i mroźnej porze roku takie modele są w stanie podnieść nastrój i stać się częścią wiosny.

Chabrowe sukienki mogą być w dowolnym stylu. W końcu ten odcień jest dość uniwersalny - z jednej strony jest on zarezerwowany i umiarkowany, aby zachować powagę i surowość, az drugiej strony jest soczysty i nasycony, aby utrzymać młodą łuk i energiczny styl życia.

Krótkie, chabrowe sukienki często prezentowane są jako piękne koronkowe modele z rozkloszowaną spódnicą, elegancką suknią i kobiecym tulipanem. Często krótkie sukienki są reprezentowane przez zwykłe modele. Wystrój w tym przypadku może być oryginalnym jarzmem, koronkowymi wstawkami, skróconym rękawem lub falbankami. Według stylistów takie dodatki doskonale wspierają wiosenny wygląd.

Długie suknie chabrowe wyglądają wytwornie, kobieco, elegancko. Niezależnie od cięcia, modele w podłodze o bogatym odcieniu bławatnego błękitu przyciągają uwagę innych i wyróżniają ich posiadacza z tłumu. Aby długa sukienka nie wyglądała nieprzyjemnie, projektanci rozcieńczają ją białymi lub czarnymi wykończeniami w postaci kołnierzyków, mankietów lub stylowych wkładek. Według projektantów, klasyczne kolory najlepiej pasują do dekoracji chabrowo-niebieskiej sukienki, a nacisk pozostaje na głównym kolorze.

Co ubrać w niebiesko-niebieską suknię?

Oczywiście, chabrowy łuk jest bardzo popularny, ale bardzo trudno jest wybrać akcesoria w tym samym kolorze z sukienką. Dlatego wybierając buty do chabrowej sukienki, styliści oferują lekkie naturalne odcienie. Doskonałą opcją będzie beżowy, jasnoszary, solidny, piasek. Kontrastujące decyzje dodadzą Twojemu wizerunkowi odwagi, zdecydowania i oryginalności. Na przykład jasne buty o tym samym odcieniu z szerokim paskiem będą dopełnieniem świeżego chabrowego stroju.

Drewniane dekoracje wyglądają bardzo pięknie dzięki chabrowo-niebieskiej sukience. Koraliki, bransoletki, wisiorki wykonane z drewna dopełniają oryginalny obraz w szczególny sposób.

sukienka z chabru1chabrowy niebieski dress2sukienka chabrowa3
chabrowy dress4sukienka chabrowa5sukienka chabrowa6
chabrowy niebieski dress7chabrowy niebieski dress8sukienka chabrowa9