Niebieski to jeden z najszlachetniejszych odcieni. Jednocześnie jest dość wszechstronny - dzięki obecności ogromnej liczby odcieni może być wykorzystywany zarówno do tworzenia biznesu, romantyki i klubu, jak i codziennego - innymi słowy, absolutnie każdego obrazu.

W tym artykule opowiemy o możliwościach łączenia niebieskich ubrań, o najkorzystniejszych kolorach towarzysza dla niego, a także o tym, co oznacza niebieski kolor ubrań pod względem psychologicznym.

Połączenie kolorów w ubraniach: niebieskie

Niebieski jest kolorem tej dekady. Eksperci w świecie mody nazywają to "drugą czarną", wskazując na jej wszechstronność i ogólną popularność. Możesz łączyć niebieskie rzeczy z prawie każdą inną odzieżą. Jest to możliwe dzięki obecności ogromnej liczby jego odcieni.

Tradycyjnym towarzyszem niebieskiego jest biały. Połączenie bieli i niebieskiego pasuje do każdego stylu i wizerunku - od surowego biznesu, do romantycznego lub psotnego morze .

Jasne odcienie niebieskiego dobrze łączą się z beżowym, szarym, jasnoróżowym i ze wszystkimi pastelowymi odcieniami. Jasne odcienie światła z powodzeniem łączą się z neonami - żółtym, różowym, fioletowym, zielonym, jasnozielonym.

Kolor ciemnoniebieski w ubraniach można uzupełnić elementami czerwonego, żółtego, niebieskiego, szmaragdowego, czarnego i szarego, a także kolorem wina, fuksji, srebrzystych i złotych odcieni.

Połączenie niebieskiego, żółtego i czerwonego dla wielu wydaje się zbyt odważne. Tymczasem jest to jedna z najbardziej skutecznych kombinacji. Pamiętaj przynajmniej o śnieżnobiałej sukience z kreskówek Disneya. Bardzo ważne jest, aby wybrać główny kolor, podczas gdy pozostałe dwa dodać do niego jako towarzyszący.

Niebieski jest również bardzo dobry z pomarańczowym. Kolory te znajdują się po przeciwnych stronach okrągłej palety kolorów i doskonale się uzupełniają. Ale w przypadku takiej kombinacji lepiej jest dać pierwszeństwo czystym i soczystym, niezbyt ciemnym odcieniom tych kolorów.

niebieski kolor w ubraniach1niebieski kolor w clothes2niebieski kolor w ubraniach3
niebieski kolor w clothes4niebieska sukienka5niebieski kolor w clothes6

Wartość niebieskiego ubrania

Rozważ znaczenie niebieskiego w ubraniach z punktu widzenia psychologii. Eksperci twierdzą, że preferencje dla niebieskiego są podawane przez ludzi, którzy są spokojni, zrównoważeni i cierpliwi. Wielu może uznać je za zamknięte, a nawet nieprzyjazne. Tymczasem tak nie jest. Tylko miłośnicy niebieskiego są bardzo wierni, ściśle przestrzegają zasad życia i nie są wykorzystywani do otwarcia duszy na pierwszą osobę, którą spotykają. Zapoznaj się z taką osobą bliżej, zdobądź jej zaufanie, a zrozumiesz, jak wrażliwy i dobry przyjaciel może być.

Niebieski to kolor mądrych. Ludzie, którzy preferują ciemnoniebieski, trzeźwo oceniają sytuację i najczęściej osiągają swoje cele. Są dobrymi pracownikami - uczciwymi i odpowiedzialnymi. Jednak tacy ludzie mogą być zbyt surowi wobec innych i samych siebie, być niewystarczająco emocjonalnym, nawet "suchym".

Miłośnicy jasnych kolorów, wręcz przeciwnie, są romantyczni i spontaniczni. Ich głównym celem jest osobiste spełnienie . Bardzo ważne jest dla nich uznanie, pokazanie światu ich znaczenia.

Przewaga niebieskiego ubrania sprawia, że ​​ludzie są zrównoważeni i odpowiedzialni, wrażliwi na swoich bliskich i nieco oderwani od obcych.

niebieski kolor w ubraniach7niebieski kolor w clothes8niebieski kolor w clothes9
kolor niebieski w ubraniu 10niebieskie ubrania w kolorze 11niebieski z ubraniami12
niebieski kolor w ubraniach13niebieski kolor w ubraniach14niebieski kolor w ubraniach15