Dżinsy są obecne w szafie niemal każdej osoby, niezależnie od jej wieku i statusu społecznego. Tymczasem moda na te wszechstronne spodnie ciągle się zmienia. Tak więc dzisiaj szczytem trendu były gotowane dżinsy, które były niezwykle popularne w latach 1980-1990.

Najnowszy trend w modzie dotknął jedynie modelki. Teraz kobiety chcą, za wszelką cenę, kupić coś, co było modne kilka lat temu, lub nawet zrobić to samemu.

W każdym razie noszenie gotowanych jeansów wymaga pewnych umiejętności. Ta wersja byłego amerykańskiego munduru nie łączy się ze wszystkim i nie pasuje do wszystkich ludzi. Dlatego przed wyborem i zakupem "ciasteczek" należy zapoznać się z określonymi zaleceniami.

Z czym mogę nosić gotowane dżinsy?

Najlepszym topem do dżinsów gotowanych, a także do wszystkich innych rodzajów uniwersalnych spodni są wszelkiego rodzaju T-shirty, topy i koszulki. Dobrym dodatkiem będą również koszulki wykonane z lekkich i cienkich tkanin, krótkie kurtki lub kurtki z dżinsu i skóry, dopasowane marynarki i inne podobne rzeczy.

W zasadzie "varenki" można łączyć z dowolnym topem, jednak należy pamiętać, że swetry z dzianiny są duże, a także takie gęste opcje jak bluzy i podobnie, wyglądaj z takimi dżinsami zbyt mocno i niewłaściwie.

Z tego powodu modne gotowane dżinsy można bardzo rzadko spotykać na seksie w zimie lub zimnej jesieni. O tej porze roku lepiej dać pierwszeństwo innym opcjom, które nie wyglądają tak ciężko.

Kolor "ciasteczek" jest zazwyczaj wybierany na podstawie innych rzeczy, które są zawarte w wizerunku dziewczyny lub kobiety. Tymczasem należy również wziąć pod uwagę budowę pięknej kobiety. Tak więc, czarne lub szare sprane dżinsy o ciemnym odcieniu sprawiają, że biodra i nogi kobiety mody są zdecydowanie bardziej smukłe, dlatego dziewczęta, które mają strefę problemową znajdującą się pod pasem, powinny wybrać spodnie o podobnej kolorystyce. Jednocześnie należy pamiętać, że duże rozwody w każdym przypadku nieco zwiększają objętość tej liczby, dlatego w obecności wyraźnej zupełności należy je traktować z najwyższą ostrożnością.

Szczupłe i smukłe piękności, wręcz przeciwnie, lepiej dać pierwszeństwo modelom świetlnym. W takim przypadku wybór topu zależy również od składu dziewczyny lub kobiety. W szczególności kobiety z szerokimi ramionami i pełnymi piersiami w takich okolicznościach powinny rozpoczynać na czarnej lub granatowej koszulce, która wizualnie zmniejsza tę część ciała.

Buty do stylowych damskich dżinsów gotowanych pasują prawie do każdego, chociaż oczywiście ta część garderoby wygląda najlepiej z butami lub sandałami na wysokich obcasach. Jednak zespół z modelem na klinie może również odnieść sukces. Trampki, trampki, poślizg mokasyny lub mokasyny w tej sytuacji będą wyglądać dobrze tylko wtedy, gdy wszystkie inne elementy obrazu będą zgodne i tylko dla dziewczynki o dość długich nogach.

Pomimo tego, że jest to bardzo trudne, nietrudno znaleźć odpowiednią kombinację wierzchów, butów i akcesoriów. Istnieje wiele ciekawych i oryginalnych kokardek z gotowanymi dżinsami, które można wykorzystać do stworzenia własnego wizerunku.

gotowane jeansy 1gotowane jeansy 2gotowane dżinsy 3
gotowane dżinsy 4gotowane dżinsy 5gotowane dżinsy 6
gotowane dżinsy 7gotowane dżinsy 8gotowane dżinsy 9