Ciepłe i lekkie dzianinowe moherowe swetry mocno osadziły się w naszych szafach. Jest to dobre rozwiązanie na zimę - można je nosić z dżinsami, z klasycznymi spodniami. Aby sweter wyglądał naprawdę interesująco i stylowo, może i powinien być łączony z innymi rzeczami i akcesoriami z szafy.

Swetry moherowe w połączeniu z innymi rzeczami.

  1. W standardowym zestawie "spodnie-sweter" jest dodanie koszuli, noszonej tak, aby wyglądał kołnierzyk, mankiety i brzegi dna.
  2. Pod koronkowym moherowym swetrem można nosić kontrast lub w tonację. Sprawi to, że obraz będzie bardziej zamyślony i oryginalny. Nie powinieneś nosić kontrastowego stanika pod koronkową dzianiną - będzie wyglądać wulgarnie, po prostu fizycznie.
  3. Sweter z moheru, załóż światło szyfonowa sukienka - Doskonała opcja dla tych, którzy chcą dodać kobiecość do ich wyglądu.
  4. Młode dziewczęce swetry oversize można nosić ze skórzaną plisowaną spódnicą.

Swetry i akcesoria Moheru

Należy zachować ostrożność - haczyki i otwarte pierścienie ozdób mogą pozostawić naprężenie ulubionego swetra. Możesz nosić moherowe swetry z:

  • kołnierz;
  • masywny naszyjnik;
  • Szal w kontrastowym kolorze;
  • pod pasem, jeśli model ma sweter;
  • cienki sznur pereł, jeśli musisz przestrzegać surowego stylu.

Wszystkie te akcesoria można łączyć z innymi rzeczami z codziennej garderoby (na przykład bluzka z paskiem lub masywny naszyjnik z koszuli). Warto więc uzyskać co najmniej jedną rzecz z każdego przedmiotu.

Zwróć uwagę, że jeśli Twój sweter ma kołnierzyk, to tylko mała i zgrabna biżuteria zmieści się w nim - krótki łańcuszek z zawieszką i ten sam sznur pereł.

Swetry moherowe na wieczór

Dzięki wyrafinowaniu samej przędzy moheruńskie swetry będą wyglądać odpowiednio w wieczorowych zestawach. Na przykład model pastelowych odcieni (pudrowany, opalowy, łososiowy i inne), noszonych ze spódnicą w kolorze, będzie bardzo drogi. Opcja wygrana-wygrana to żeński sweter moherowy w kolorze białym z białym lub szarym dnem. Uzupełnij ten zestaw o drogie kolczyki i zegarki i uzyskaj elegancki, ale ciepły wygląd.

Modne swetry moherowe w tym sezonie zaprezentowały Chloe, Armani, Blumarine i inni. Na rynkach masowych, takich jak Zara czy Marc & Spencer, można znaleźć bardziej demokratyczne, ale nie mniej stylowe opcje.

moherowe swetry1moherowe swetry2moherowe swetry3
moherowe swetry4moherowe swetry5moherowe swetry6
moherowe swetry 7moherowe swetry8moherowe swetry9