Mokasyny to niezwykle wygodne, praktyczne i wszechstronne buty. Jeśli chcesz odpocząć od butów, ale nie chcesz zmienić kobiecego i elegancki styl wtedy mokasyny będą dla Ciebie idealnym wyborem. Poczujesz się w nich komfortowo, a jednocześnie nie zmniejszysz wyrafinowania obrazu. Ale jeśli chcesz czegoś oryginalnego, niezwykłego i przyciągającego uwagę, to spójrz na mokasyny na platformie, w której na pewno nie pozostaniesz niezauważony.

Jakie są mokasyny na platformie?

Podobnie jak tenisówki na platformie, które są często nazywane w ten sposób, łatwo i prosto, zapominając lub nie wiedząc o nazwie "trampki", mokasyny platformy można nazwać dokładnie mokasynami na platformie. Ale ich poprawna nazwa to mokasyny. Chociaż, biorąc pod uwagę, że obecnie na tej platformie występuje wiele różnych mokasynów w różnych odmianach, nazwa ta nie może być uznana za jedyną prawdziwą.

mokasyn na platformie 1mokasyn na platformie 2mokasyn na platformie 3

Damskie mokasyny na platformie

Podeszwa. Klasyczne mokasyny, jak wiadomo, mają płaską podeszwę. Mokasyny na platformie wyróżniają się grubszą podeszwą, a czasami nawet niewielką piętą. Ponadto warto zauważyć, że na klinie znajdują się mokasyny, które wyglądają bardziej elegancko niż ich "towarzysze" na platformie. Kredens, jak wiadomo, zawsze wygląda bardziej elegancko. Tak więc, decydując się na zakup mokasynu z obcasem, należy wypróbować kilka różnych modeli, aby ustalić, który z nich pasuje lepiej w swoim stylu.

Model. I ściśle mówiąc, o stylu. Na wysokiej platformie są też klasyczne mokasyny, które odznaczają się prostymi mokasynami wyłącznie wielkością podeszew. Ale jest więcej oryginalnych modeli. Na przykład mokasyny na platformie ze sznurowaniem, które są jednym z modnych trendów w tym sezonie. Również mokasyny-śpiwory, które wyglądają jak stylowe pantofle, wyglądają oryginalnie. Warto zauważyć, że te ostatnie są bardziej dostosowane do swobodnego stylu młodzieżowego, a dla kobiet, które uwielbiają klasykę i elegancję, lepiej jest zwrócić uwagę na pierwsze dwa modele. Ogólnie rzecz biorąc, każdy "styl" jest interesujący na swój sposób, więc przy wyborze najlepiej jest od razu odszukać kilka par różnych mokasynów, aby później można było wybrać, który z nich najbardziej odpowiada.

mokasyny platformy 4mokasyny platformy 5mokasyny platformy 6
mokasyny platformy 7mokasyny platformy 8mokasyny na platformie 9
mokasyny na platformie 10mokasyny platformy 11mokasyny na platformie 12