Greckie sandały - trend, który nie wychodzi z mody od samego początku. W końcu te buty mają niesamowity komfort, a także oryginalny wygląd. Z roku na rok projektanci oferują coraz więcej nowych odmian greckich sandałów dla kobiet. I jeśli początkowo główny nacisk położono na praktyczność i wygodę takich butów, to w ostatnich sezonach takie cechy gęsto przecinają się z wyrafinowaniem, kobiecością i wyrafinowaniem.

Modne damskie sandały w stylu greckim

Wybór modnych modeli sandałów w greckim stylu jest bardzo duży. Stylowe obuwie reprezentowane jest przez różne wysokości, objętość zapięć i pasków, możliwość wykończenia skarpety - przez palec, nad palcami, w stylu "stringów". Ponadto w ciągu ostatnich kilku sezonów greckie sandały znacznie rozszerzyły pojęcie komfortowych butów jako takich. Teraz ten stylowy dodatek do stóp może być nie tylko na płaskim biegu, ale także na pięcie, platformie, klinowe obcasy . Zobaczmy, jakie greckie sandały są dziś odpowiednie?

Niskie sandały greckie . Najbardziej popularnym wyborem na każdy dzień są zwięzłe kostki. Projektanci oferują sandały z szeroką kostką, a także na cienkich ramiączkach. Ale palce i pięta są zawsze dobrze zamocowane.

greckie sandały 1
greckie sandały 2
greckie sandały 3

Wysokie obcasy w greckim stylu . Najbardziej niezwykłe i oryginalne są modele z wysokimi szczytami. Wiele pasków lub wstążek splecionych wokół nóg wygląda niesamowicie, w połączeniu z delikatną piętą, klinem lub płaską podeszwą.

greckie sandały 4
greckie sandały 5
greckie sandały 6

Sandały w stylu greckim z dekoracją . Stylowe buty projektanci często uzupełniają oryginalne wykończenie. Fringe, skrzydła, a także metalowe ozdoby, takie jak łańcuchy, kolce i nity, stały się modnym elementem wystroju greckich sandałów ostatnich sezonów.

greckie sandały 7
greckie sandały 8
greckie sandały 9