Zimą nawet zwykły spacer po rodzinnych uliczkach twojego rodzinnego miasta może zamienić się w bajeczną podróż, nie wspominając o podróżowaniu po Europie świecącej światłem i zapachem piernika. Więc nie trać cennego czasu pozostałego przed podróżą i przemyśl teraz szafę. I zacznijmy być może od najważniejszej części - odzieży wierzchniej.

Kurtki podróżne

Bardzo dużo zależy od odzieży wierzchniej w okresie zimowym: od pierwszego wrażenia, jakie robimy na ludziach wokół nas, do ogólnego poczucia całej podróży.

Dlatego, gdy wybierasz się w podróż, nie powinieneś eksperymentować z nowymi obrazami. Na przykład preferuj jasny płaszcz o niezwykłym kroju, jeśli w życiu codziennym wybierzesz klasykę i wyciszone odcienie. Poddawaj niepotrzebnie dopasowane modele, które utrudniają ruch.

Jeśli mówimy o trendach w modzie, dziś są one szczególnie szanowane płaszcze wełniane , przypominający sukienkę lub sweter. Pamiętaj jednak, że ta opcja będzie wyglądać dobrze na ulicach europejskich stolic, ale na rosyjską zimę raczej nie zadziała.

Jeśli wybierasz się na wycieczkę do Rosji i pobliskich krajów, uprzywilejuj wygodne i ciepłe kurtki puchowe. Nawiasem mówiąc, nie trzeba rezygnować z klasycznego lub klasycznego stylu, dziś można znaleźć modele w tweedowej kurtce lub modele przypominające zwykłe parki.

Podstawowy podróżnik garderoby

Tak więc, podnosząc wierzchnią odzież, możesz przejść do wyboru podstawowej garderoby. Najważniejsze, aby dać pierwszeństwo jakości, a nie ilości.

Najbardziej wygodne i stylowe opcje obejmują:

  1. Ciepłe sukienki. Zniknęły stereotypy, że spodnie i dżinsy są najbardziej wygodnymi ubraniami do podróżowania. Każdego dnia coraz więcej dziewcząt i kobiet preferuje wygodne sukienki poniżej kolan, które nie tylko nie krępują ruchów, ale także podkreślają kobiecość i indywidualność. Podczas podróży zimowych będziesz ogrzany przez suknie wykonane z tweedu lub wysokiej jakości wełny.
  2. Spodnie. Jeśli chcesz połączyć się z tłumem turystów, wybierz wygodne stare dżinsy i kurtki sportowe . W końcu głównym wymogiem dla spodni podróżnych jest wygoda, ale dla tych, którzy chcą stać się nie tylko widzem, ale także ozdobą jakiegokolwiek kapitału kulturalnego, jest inne wymaganie - obecność stylu. W tym przypadku wybierz dla siebie tweedowe spodnie lub klasyczne dżokejowe modele o ciekawych kolorach, które można połączyć ze stylowym luźnym płaszczem i czapkami, które zostaną omówione poniżej.
  3. Wygodna torba. Mała torebka To będzie śmieszne patrzeć na ciepłe sukienki i spódnice. Dlatego wybierz opcje masowe, a nawet workowate. Nie zapomnij o plecakach, ale preferuj skórzane opaski lub np. Plecaki z płótna.
  4. Szale i chusty. Tutaj możesz uwolnić swoją wyobraźnię i eksperymentować ze stylem. Może być to model wąski lub szeroki, dopasowany do odcienia odzieży wierzchniej i apaszki z jasnymi tradycyjnymi wzorami i ozdobami.
  5. Podróżnik w kapeluszu. Czapka to specjalny dodatek, który z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej osobowości i da obraz tajemniczości i romansu. Wiele modeli można nosić w połączeniu ze stylowymi chustami, które można dopasować do koloru kapelusza, a także można z nim kontrastować.
Zimowe buty podróżne

Najczęstszym błędem początkujących podróżników jest "na wszelki wypadek", aby zabrać ze sobą buty na obcasie, które, jak pokazuje praktyka, będą leżeć w twojej walizce.

Nie zapominaj, że sposób, w jaki postrzegamy nas przez innych, w dużej mierze zależy od naszego nastroju. A to z kolei zależy od naszego komfortu. Dlatego preferuj wygodne skórzane modele z szeroką stabilną piętą lub stylowy i nieco brutalny model z solidną podeszwą. Gwarantujemy, że masz dobry nastrój na całą podróż!

Krzyż graniczny 1Cross Border 2Cross Border 3
Przeskocz granicę 4Przeskocz granicę 5Przeskocz granicę 6
Przeskocz granicę 7Cross Border 8Cross Border 9