Styl a la russe, który w poprzednich sezonach był jednym z faworytów wśród fashionistek, stopniowo tracąc swoją pozycję, ale pelerynka szalików Pavlov Posad wciąż jest poszukiwana. Ta oryginalna odzież wierzchnia pozwala wyglądać luksusowymi kobietami o dowolnej figurze. Dzięki prostemu krojowi (krojowi gęstego materiału z dekoltem) ruch nie zatrzymuje niczego, a stylowy design nie pozostawia nikogo obojętnym.

Ponczo z chusty Pavloposadsky fur1Ponczo z chusty Pawloposadsky z futrem2Ponczo z chusty Pavloposadsky fur3
Stylowe rozwiązanie na ciepłą zimę

Klasyczna wersja poncho nie zawiera żadnych elementów funkcjonalnych, z wyjątkiem dekoltu na głowę. Współcześni projektanci modyfikowali ten rodzaj odzieży wierzchniej, czyniąc ją bardziej praktyczną. Ze względu na obecność zamków błyskawicznych, kieszeni, rękawów i kaptura, zimowe poncho wykonane z chusty typu pavloposadsky z futrem może być doskonałą alternatywą dla prawdziwego futra lub zwykłego krótkiego futra. W takich modelach widać syntezę klasyków, nowoczesny i oglądaj. A to oznacza, że ​​zewnętrzna odzież, ozdobiona malowanymi wzorami, wykonana w nasyconej kolorystyce, nadaje się do tworzenia zarówno codziennego, jak i uroczystego wizerunku. Typowe i łatwo rozpoznawalne motywy graficzne przekształcają klasyczne ponczo w luksusową odzież wierzchnią, o której można tylko pomarzyć.

Niezaprzeczalnym atutem poncha uszytego z mieszanki wełnianych tkanin ozdobionych słynnymi szarfami Pavlov Posad jest ich wszechstronność stylistyczna. Takie modele świetnie prezentują się w połączeniu z dżinsami młodzieżowymi oraz z klasycznymi spódnicami i spodniami. Dodając do tego wygodę i wygodę spowodowaną prostym krojem, trudno jest się spierać z faktem, że poncho z szarfy Pavlopossad jest dziełem sztuki. Luksusowe dodatki i produkty wykończeniowe z futrem. Oczywiście futro naturalne wygląda o wiele bardziej szlachetnie, ale dzięki postępowi przemysłu tekstylnego z powodzeniem zastąpione jest sztucznym futrem. A to oznacza, że ​​dziewczyna z dowolnym dochodem może zapełnić swoją garderobę modnymi nowymi ubraniami.

Osobno warto wspomnieć o długości poncho. Ona może być dowolna. Jeśli jesteś aktywną młodą dziewczyną, która preferuje wygodę i zwięzłość, powinieneś spojrzeć na skrócone modele poncza. Starsze kobiety pokochają wydłużone modele, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego futra.

Ponczo z chusty Pavloposadsky z fur4Ponczo z chusty Pavloposadsky z futrem5Ponczo z chusty Pawloposadsky z futrem6
Poncho z Pawłowa Posad szale z futerkiem7Poncho z Pavlov Posad szale z futrem8Poncho z Pawłowa Posad szale z futrem9
Ponczo z Pawłowa Posad szale z futerkiem 10Ponczo z Pawłowa Posad szale z futerkiem11Ponczo z chusty Pavloposadsky fur12