Klasyczna wersja tradycyjnego poncho była solidnym kawałkiem tkaniny z wycięciem na głowę. Był dobrze chroniony przed zimnem i wiatrem, a te cechy stały się podstawą nowych modeli. Obecnie istnieje wiele różnych odmian tego stroju, ale poncza z szalem Pavloposad są uważane za najbardziej ekskluzywne.

I piękne i ciepłe

Dzięki nowoczesnym wzorom nowoczesne modele mogą mieć kieszenie, rękawy, kaptur, guziki i zamki. Takie dodatkowe elementy zapewniają wyrafinowanie produktu, luksus i szlachetność. Jest to szczególnie widoczne w płaszczu ponczo Szale Pavloposad . Takie spojrzenie na modę kobiecą pozwoliło połączyć klasykę dwóch różnych kultur, czego efektem jest oryginalna odzież wierzchnia nadająca się zarówno do codziennego, jak i świątecznego wyglądu. Malowane wzory i bogata paleta kolorów w połączeniu z prostym krojem sprawiają, że produkt jest prawdziwym dziełem sztuki. Poza tym noszenie takich ubrań jest bardzo wygodne i praktyczne. Pasuje do eleganckich strojów, a także casualowych jeansów i spodni. Ale nawet w przypadku spaceru po mieście kobieta w takim produkcie będzie wyglądać elegancko i stylowo.

Oprócz niezwykle pięknych kolorów, wykończenie futerka też idzie. Może służyć jako dodatkowa izolacja lub być wyłącznie elementem wystroju. Ponczo wykonane z szali z futrem może nie tylko podkreślać status kobiety, ale także chronić ją przed każdą niepogody. W tym stroju każda dziewczyna poczuje się jak prawdziwa rosyjska królowa piękności i mody.

Jeśli chodzi o faktyczną długość produktów, to tylko kwestia preferencji smakowych. Krótsze modele będą idealne dla aktywnych dziewcząt preferujących wygodę i minimalizm. Na przykład ciemne ponczo z jasnymi peoniami i chryzantemami ozdobione lamówką wygląda bardzo imponująco. Cóż, jeśli chcesz mieć arystokratyczny wygląd, nie znajdziesz najlepszego zamiennika długiego poncho-płaszcza.

ponczo z pavloposadskih scarves1poncho z szopek Pawloposadzkich2poncho z szopek Pawloposadzkich3
ponczo z szopek Pavloposad4poncho z szalików Pavloposad5poncho z szalików Pavloposad6
ponczo z szalików Pavloposad7ponczo z szalików Pavloposad8ponczo z szopek Pavloposad9