Często zdarza się, że chcesz jakoś urozmaicić swoją garderobę. Najprostszym rozwiązaniem jest wizyta w kilku sklepach i po wydaniu przyzwoitej kwoty, kup coś świeżego i nowego. Co robić, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy? Trochę czasu i fantazji, a stare rzeczy zyskają nowy, oryginalny wygląd. Będziesz potrzebował cekinów, dżetów, kawałków materiału lub innych materiałów i akcesoriów, które można wykorzystać do dekoracji.

Zaktualizowana szafa będzie wymagać odpowiednich butów, więc porozmawiamy o tym, jak ozdobić stare buty.


Jak możesz ozdabiać buty?

Najpierw wybierz parę, nad którą pracujesz. Przed udekorowaniem butów pomyśl o projekcie i wyobraź sobie ostateczny rezultat. Opierając się na wyimaginowanym wyniku, wybierz niezbędne materiały i akcesoria.

Ogromne znaczenie ma materiał, z którego wykonane są Twoje buty. Skóra lub jej substytut jest łatwy do barwienia, w tym przy użyciu szablonów. Wytnij gwiazdy z papieru i, przyczepiając je do powierzchni butów, rozpylić balon wewnątrz szablonu farbą w sprayu. Możesz zrobić wyraźny kontur, równomiernie rozpryskując cały szablon, a możesz tylko pluskać się pośrodku, a następnie krawędzie gwiazd zostaną zabarwione słabiej i bardziej oryginalnie.

Zanim zdobędziesz czarne buty, zastanów się, jakie rzeczy je nosisz. Użycie jasnych kolorów da buty drugie życie, a dżetów i cekinów sprawią, że klasyczne łodzie będą doskonałą opcją dla głośnej imprezy.

Bardzo łatwo jest ozdobić buty kryształkami, wystarczy delikatnie przykleić kamienie, w dowolnej kolejności lub tworząc z nich ozdoby. Takie buty staną się uniwersalnym obuwiem o dowolnym wyglądzie, nie należy przesadzać z blaskiem, w przeciwnym razie para butów będzie zbyt krzykliwa, a poważne wydarzenie się nie sprawdzi.

jak ozdobić buty Mamy fantazję!

Nowoczesne sklepy z akcesoriami do szycia oferują naszą uwagę koraliki i szklane koraliki, duże i małe cyrkonie w różnych kolorach, wszelkiego rodzaju wstążki, sznurki i tkaniny. Możesz użyć metalowych guzików, pierścieni, kolców do dekoracji. W świeżej farbie przylegają delikatne brokaty.

Warto zauważyć, że oryginalne buty mogą całkowicie zmienić obraz lub zakończyć ogólne wrażenie kostiumu. Spędzając sporo czasu i energii oszczędzając własne pieniądze, staniesz się właścicielem unikatowej pary butów, która w pełni zaspokoi Twój gust.