W ciepłym sezonie nie może obejść się bez kilku modnych T-shirtów, dzięki czemu tak łatwo można tworzyć stylowe obrazy na co dzień. Ponieważ te szczegóły garderoby są często używane wiosną i latem, muszą być regularnie prane. Po wyschnięciu koszulki należy ją prasować i składać w szafie. Ale jak często musiałeś sobie radzić z faktem, że koszulka, której teraz potrzebujesz, okazuje się być zmięta, mimo że leżała w szafie, złożyć starannie? Sytuacja nie jest przyjemna. Zwłaszcza jeśli nie ma czasu na ponowne prasowanie. Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, musisz wiedzieć, jak złożyć koszulkę. O tym powiemy:

  1. Pierwszy sposób jest używany przez większość z nas. Na płaskiej powierzchni poziomej należy rozłożyć koszulkę, wygładzając wszystkie fałdy. Następnie delikatnie złóż produkt na pół, jednocześnie prostując wszystkie fałdy, łącząc boczne szwy i rękawy. Następnie składamy rękawy pod koszulkę. Następnie zginamy spód koszulki do trzeciej, a następnie jeszcze raz. Odwracamy złożoną koszulkę z przodu i można ją złożyć w szafie. Taki sposób składania koszulki jest tak prosty, że czas spędzony na wszystkich manipulacjach jest obliczany w sekundach. Ta metoda ma jednak wadę. Jeżeli tkanina, z której wykonana jest koszulka, jest łatwo pomarszczona, nie będzie można uniknąć pojawienia się głębokiego pionowego zagniecenia w środku artykułu. Z tego powodu powinien być używany tylko do składania koszul z dzianin syntetycznych i dzianinowych.
  2. jak złożyć t-shirt1jak złożyć t-shirt2jak złożyć t-shirt3
    jak złożyć t-shirt4jak złożyć t-shirt5jak złożyć t-shirt6
  3. Inny sposób składania koszulki pięknie można zobaczyć w witrynach damskich i damskich odzież męska . Od demonstracji szyi drukuj Na klatce piersiowej, a także metce produktu, która zazwyczaj jest przyczepiona do metki, jest częścią podejścia marketingowego, ważne jest, aby złożona koszulka wyglądała tak dobrze, jak to możliwe. Ten szybki sposób na założenie koszulki jest dobry, ponieważ nie musisz rozkładać go, aby zobaczyć wydruk, tworząc obraz. Połóż produkt zakryty. Następnie mentalnie przytrzymujemy pionowe linie wzdłuż bocznych szwów, a my zakładamy im rękawy i tę część koszulki, która wystaje poprzecznie poza szerokość szyi. Następnie, za trzecią, obróć dolną część, a następnie zrób t-shirt ponownie na pół. Zrobione!
  4. jak złożyć t-shirt7jak rozłożyć t-shirt8jak złożyć koszulkę9
    jak złożyć koszulkę10jak rozłożyć t-shirt11jak złożyć t-shirt12
  5. Ta metoda jest idealna, jeśli półki lub przedziały w szufladzie szafki są wąskie. Aby zapobiec pomarszczeniu koszulek, muszą być przechowywane w stosach. Aby to zrobić, zalecamy złożenie ich w następujący sposób. Najpierw rozprowadź produkt na poziomej powierzchni, tak aby przednia strona była na górze. Następnie mentalnie podziel koszulkę na dwie połówki w poziomie i wsuń spód pod górną połowę. Następnie w ten sam sposób schować wygięte rękawy. Warto zauważyć, że znaczną wadą tej metody jest to, że po złożeniu złożonej koszulki w ręce, składane części są natychmiast wyprostowane, więc jeśli dokonasz złego wyboru, będziesz musiał ponownie złożyć produkt.
  6. jak złożyć t-shirt13jak złożyć t-shirt14jak złożyć t-shirt15

W Internecie można znaleźć metodę o nazwie japońskiej. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak szybko i łatwo jest złożyć koszulkę, użyj tej ekspresowej metody. Aby to zrobić, weź koszulkę jedną ręką na szyję, a drugą - na przecięciu linii, która odchodzi od szyi w dół, i tę, która dzieli koszulkę na dwie części w poziomie. Następnie podłącz górny i dolny punkt, potrząśnij koszulką i złóż ją na pół. Bardzo szybko i bez dodatkowych fałd!

jak złożyć t-shirt16jak złożyć t-shirt17jak złożyć t-shirt 18