Latanie i płynięcie pareo jak nic innego dodaje lekkości i wdzięku do obrazu plaży. Jeśli chcesz podkreślić nogi i dać plecom kolejną opaleniznę, możesz zrobić śliczne szorty. Istnieją dwa proste sposoby, aby szorty z pareo wyglądały elegancko i nie utrudniały ruchu.

Wykonujemy szorty z pareo

Pierwszy sposób polega na związaniu dwóch pasów pareo z przodu w talii i rozciągnięciu wolnego końca między nogami i związaniu pozostałych końców z tyłu. Wyprostuj fałdy, aby szorty wyglądały harmonijnie.

Drugi sposób - robimy tę samą zasadę. Przywiąż dwa końce w talii od tyłu, przeciągnij wolny koniec między nogami i zawiąż luźny koniec z przodu. Który z dwóch sposobów wyboru jest kwestią wygody.

Ale robiąc szorty z pareo, należy pamiętać, że ubrania nadal powinny podkreślać figurę. Jeśli jesteś zdezorientowany szerokimi biodrami, to szal powinien być przywiązany w talii, ponieważ jeśli zwiążesz biodra, optycznie się rozszerzą. I odwrotnie - jeśli chcesz wizualnie powiększyć biodra i podkreślić talię, zawiązać pareo na górnej części uda.

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z cienkości brzucha, jest inna opcja - szorty z pareo.

Sukienka Pareo Shorts

Jest nieco bardziej skomplikowana opcja - rodzaj kombinezonu z szortami. Złożyć pareo na pół (pionowo) i związać oba końce na górze. Teraz odwróć wynikową "strukturę" i przenieś nogi do dwóch otworów, które zostały tak wykonane, aby samo pareo było z tyłu. Zwiąż luźne końce z tyłu szyi. W razie potrzeby można jeszcze dokręcić krawędzie pareo w talii i związać (lub zapiąć z piękną szpilką). I zamiast tego możesz nosić pas. Spodenki z pareo gotowe.

Jak zrobić szorty pareo1Jak zrobić szorty z pareo2Jak zrobić szorty z pareo3