Kolor niebieski ma wiele odcieni, ponieważ nadaje się do każdego rodzaju wyglądu. Jeśli chcesz kupić ciemnoniebieską sukienkę, poważnie potraktuj tę kwestię. Nie wystarczy po prostu znaleźć dobry krój, należy zwrócić uwagę na właściwy odcień, prawidłowo dodać akcesoria do stroju.

Ciemnoniebieskie stroje: są tak różne

Im ciemniejszy i chłodniejszy odcień, tym bardziej nadaje się do pracy lub do poważnych spotkań. Nie oznacza to jednak, że w innych przypadkach niemożliwe jest pojawienie się w takim obrazie.

  1. Ciemnoniebieska kopertówka. Ten styl jest naprawdę uniwersalny, ponieważ ma prawie dowolny kształt, wystarczy wybrać odpowiednie wykończenie i elementy. Do pracy z modelami dzianin lub dzianin. Na obiad lub na specjalną okazję możesz ubrać się w granatową satynową suknię. "Serve" może być praktycznie bez ozdób, ponieważ zarówno kolor jak i krój są bardzo modne.
  2. Ciemnoniebieska koronkowa sukienka. Jedna z najlepszych sukienek na koktajle. Jeśli jest to ciepły sezon, należy "rozcieńczyć" ciemne tło z jasnymi akcentami. Połączenie kilku kolorów wygląda bardzo imponująco. Na przykład niebiesko-czarna sukienka. Czarne koronki na bujnym tle będą wyglądać wspaniale. Czarno-niebieska sukienka również wygląda elegancko, gdy czerń jest prezentowana w postaci koronkowych wstawek na plecach lub dekolcie.
  3. Ciemnoniebieska aksamitna sukienka. W tym przypadku wszystko jest wycięte. Jeśli jest to ścisła i zwięzła linia, możesz łatwo przejść w ten sposób na kolację biznesową. Ale ciemnoniebieska długa sukienka jest bardziej odpowiednia na wycieczki do teatru lub na specjalne wydarzenia.

Akcesoria do granatowych sukni

Jeden z najważniejszych momentów - dobór kolorystycznych akcesoriów. Akcesoria do ciemnoniebieskiej sukni w kolorze czarnym pomogą podkreślić niebieski. Na jego tle całe bogactwo i bogactwo niebieskiego będzie korzystne dla wyglądu. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest dopełnienie ciemnoniebieskiej sukni z gładkimi sandałami i czarnym paskiem.

Eleganckie połączenie kolorów ze srebrnymi odcieniami. Szczególnie dobrze, gdy cały obraz utrzymany jest w zimnych kolorach. Klasyczne srebrne buty i torebka na ciemnoniebieską sukienkę pasują idealnie. Na każdy dzień jest odpowiednie połączenie z beżem. Ten kolorowy tandem nie jest rzadko używany w stylu biznesowym.

Uzupełnij gipiurę ciemnoniebieskiej sukni z ciepłymi jaskrawymi dodatkami w kolorze żółtym, pomarańczowym lub złotym, a otrzymasz odważny prowokujący strój do publikacji. Kontrastowe buty do ciemnoniebieskiej sukienki i płaszcz przeciwdeszczowy w jednej gamie kolorów wyglądają wyjątkowo elegancko. Jeśli dodasz ciemnoniebieską sukienkę z podstawowymi neutralnymi dodatkami, będziesz mieć strój na każdy dzień i pozostawisz kontrast na wieczór i zabawę.

sukienki w kolorze granatowym 1granatowe sukienki 2granatowe sukienki 3
granatowe sukienki 4granatowe sukienki 5granatowe sukienki 6
granatowe sukienki 7granatowe sukienki 8granatowe sukienki 9