Idąc na urlop, piękna połowa ludzkości bardzo starannie dobiera szafę, by pojawić się w ośrodku w najlepszym świetle i pokazać wszystkie swoje uroki, podkreślając wszystkie zalety i ukrywając wady. Dosłownie nieodzowna rzecz na plaży jest uważana za pareo. Kilka jasnych modeli tego akcesorium jest po prostu zobowiązanych do znalezienia swojego miejsca w walizce.

Warto wybrać opcję z góry, zamiast polegać na udanym zakupie bezpośrednio na urlopie. Przy pomocy takich detali szafy plażowej jako pareo możesz z łatwością eksperymentować i tworzyć ekskluzywne łuki . W tym artykule dowiesz się, jak zrobić sundress pareo.

Mini master class na wiązaniu pareo

Pomyślnie dopasowane pareos może wykonać kilka ważnych funkcji jednocześnie. Po pierwsze, możesz wyglądać stylowo każdego dnia, wiążąc szalik w interesujący sposób. Po drugie, chroni przed szybkim słońcem, ukrywa drobne skazy sylwetki i prezentuje bardziej kobiecą i atrakcyjną formę. Dlatego zwracamy uwagę na prosty i piękny sposób, by zrobić sundress pareo na plażę w 4 krokach:

  1. Weź pareo i rzuć nim za siebie. Chwyć oba końce szala i przesuń go na prawą stronę.
  2. jak zrobić z sundress pareo10
  3. Przenieś krawędzie szala z góry i połóż je na klatce piersiowej.
  4. jak zrobić z sundress pareo11
  5. Ostrożnie połóż chusteczkę na klatce piersiowej, aby ładnie się dopasowała i nie czołgała, a następnie przeciągnij krawędzie pod rękami za plecami.
  6. jak zrobić z sundress12 pareo
  7. Zawiąż węzeł od tyłu i ukryj go w środku. Sukienka Pareo z gotowym przygotowaniem.
  8. jak zrobić z sundress13 pareo

Ponadto istnieje wiele opcji wiązania takiego szalika, które ogranicza tylko twoja wyobraźnia. Świetnie prezentuje się również sundress pareo na paskach. W tej formie prosty szal zamienia się w elegancką sukienkę, idealną na imprezę na plaży.

jak zrobić z sundress pareo1jak zrobić z sundress2 pareojak zrobić z sundress pareo3
jak zrobić z sundress4 pareojak zrobić z sundress pareo5jak zrobić z sundress pareo6
jak zrobić z sundress pareo7jak zrobić z sundress pareo8jak zrobić z sundress pareo9