Moda marki Bershka skierowana jest do młodych ludzi, którzy chcą zawsze ubierać się stylowo i podążać za głównymi trendami w dziedzinie odzieży, obuwia i akcesoriów. Ta firma jest obecnie szczególnie popularna, ponieważ oferuje ogromny wybór wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach.

Płaszcz firmy Bershka

Ponieważ zakup odzieży wierzchniej to spore śmieci, wyczuwalne dla budżetu, szczególnie dla młodych dziewcząt, które dopiero zaczynają rozwijać swoją karierę lub nadal uczą się w szkołach i na uniwersytetach, nie jest zaskakujące, że płaszcz z marki Bershka jest bardzo poszukiwany, ponieważ oprócz doskonałego kroju i dobrej jakości, odpowiadają również trendom mody.

Tak więc kilka ostatnich sezonów w szczytowej fazie mody stanowiło odzież wierzchnia w detalach wykonanych ze skóry naturalnej lub sztucznej. A w kolekcji Bershka grey płaszcz ze skórzanymi rękawami . Dziewczyny mogły wybrać jedną z dwóch opcji kolorystycznych: jaśniejszą, bliższą bieli lub szlachetną klasyczną szarością. Płaszcz w tej wersji był dość ciepły i wygodny w noszeniu, nawet w głębokiej jesieni.

Teraz w kolekcji znajdziesz czarny płaszcz Bershka ze skórzaną tapicerką i asymetryczną linię dolną. Wygląda młodziej i stylowo. Ponadto, oferta firmy obejmuje kilka innych opcji w okresie półrocza.

Komplety z damskimi płaszczami bershka

Płaszcze damskie od marki Bershka należą do stylu młodzieżowego w ubraniach, więc nie będą wyglądały bardzo dobrze z zestawami biurowymi, surowymi sukienkami i wyrafinowanymi butami. Najlepiej wybrać je z tej samej linii młodzieżowej.

Tak więc jeansy i spodnie Bershka w swobodnym stylu, koszule w kratkę, zabawne koszulki, bluzy, mini-spódnice i sukienki w prostym, swobodnym kroju z zabawnymi nadrukami będą idealnie połączone z płaszczem i krótkim płaszczem.

Jako buty lepiej wybrać stylowe buty z metalowymi okuciami, a także tenisówki lub trampki. Również różne modele butów, slipon na grubej podeszwie idealnie się zbliżą. Jako nakrycie głowy z takim płaszczem można połączyć jasny kapelusz z wydłużonym topem, a także czapki z małym rondem i bardzo kiczami z uszami na kotku.

płaszcz Bershka1płaszcz Bershka2płaszcz Bershka3
płaszcz Bershka4płaszcz Bershka5płaszcz Bershka6
Płaszcz Bershka7Płaszcz Bershka8Płaszcz Bershka9