Impreza w klubie to doskonała okazja do zrelaksowania się, relaksu, pogawędki i oczywiście pokazania się. A ubrania w tym przypadku powinny być rzadkie. Świetnym pomysłem na imprezę jest nosić kurtkę klubową, która wygląda stylowo i oryginalnie, jeśli pozostałe szczegóły obrazu zostaną wybrane ze smakiem. Jaki jest sekret? Fakt, że klub jest miejscem, w którym kurtka wygląda niecodziennie, bo jesteśmy przyzwyczajeni do obserwowania takich rzeczy w biurze, na ulicach miast. Okazało się jednak, że damska kurtka klubowa stała się częścią subkultury klubowej, więc pora porozmawiać o możliwościach, jakie może dać współczesnym modnym kobietom.

Kurtka klubowa 1Club Jacket 2Kurtka klubowa 3

Aby obraz był oryginalny i zauważalny, ważne jest prawidłowe połączenie blezeru z innymi elementami. Jeśli ufasz radom stylistów, nacisk powinien być na kontrast. Klub nocny - instytucja, w której mile widziane są blask i błyskotliwość. Jedyny wyjątek, być może, można nazwać nadwyżką kwaśnych odcieni neonowych na obrazie. Jeśli masz spodnie i topy w jasnych kolorach, stylowa biżuteria kostiumowa, wtedy czarna lub niebieska kurtka klubowa zapewni optymalny balans kolorów. Mieszanka składająca się z granatnika i wąskich stalowych nogawek wygląda dość niecodziennie. Top może być neutralny lub w tonie do spodni. Taki obraz wygląda korzystnie na butach ze szpilkami-sztyletami i modnymi trampkami ozdobionymi metalowymi elementami lub kryształkami.

Wiele dziewcząt woli nosić kurtkę klubową pod dżinsami. Ten obraz jest zgodny z trendami klubowymi, ale nie może twierdzić, że jest oryginalny. Ale z dobrym smakiem możesz skupić się na stylowych akcesoriach. Tak więc, niezwykła duża klamra na pasku, masywne bransoletki lub szeroka szalik może rozcieńczyć obraz za pomocą modnych notatek.

Co jeszcze możesz założyć w klubowej kurtce? Niezwykle elegancka i jednocześnie zabawnie wygląda połączenie krótko przyciętej marynarki z przewiewną lekką sukienką midi lub mini. Romantyczny trend kontynuuje obecny trend mody klubowej - pastelowych odcieni. Ciemne jeansy, neutralna podstawa i jasny blezer przekształcają dziewczynę w niewinną dziewczynę, co, jak widzicie, nie jest częstym zjawiskiem w klubowej atmosferze. Jest to ta sama gra kontrastów, która wyraża się nie w decyzjach dotyczących koloru, ale w nastroju i atmosferze.

Kurtka klubowa 4Kurtka klubowa 5Kurtka Club 6
Kurtka Club 7Kurtka klubowa 8Kurtka klubowa 9
Kurtka Club 10Kurtka klubowa 11Kurtka klubowa 12