Historia rozwoju amerykańskiej marki Adidas jest żywą ilustracją tego, jak jakość produktu zapewnia dobrobyt firmy. Założona kilka dekad temu, firma rodzinna twierdzi dziś, że jest światowym liderem w produkcji odzieży sportowej, obuwia i akcesoriów. Mistrzowie olimpijscy i zawodnicy znanych klubów piłkarskich noszą ubrania ozdobione łatwo rozpoznawalnymi logo. Ale produkty Adidas już dawno przeszły poza stadiony, kluby sportowe i boiska do koszykówki, dzięki przyciąganiu znanych projektantów do współpracy. A to oznacza, że ​​możliwości stylistyczne odzieży, akcesoriów i obuwia Adidas znacznie się rozszerzyły. Dotyczy to również asortymentu butów letnich, które choć należą do obuwia sportowego, ale z łatwością pasują do ram młodzieżowych i młodzieżowych codzienne style . Uderzającym przykładem są tabliczki damskie adidas, które można zobaczyć na nogach płci pięknej na ulicach miast i plażach.

Modne letnie buty

Firma Adidas działa w kilku obszarach. Główna linia jest reprezentowana przez kilkanaście kolekcji, z których większość obejmuje łupki damskie Adidas na plażę, zajęcia sportowe i na świeżym powietrzu. Rozważ modele, które są najbardziej popularne i odpowiednie. Jeśli łupki Adidas Caruvo Vario w linii męskiej są faworytami, to w kolekcji damskiej gama modeli jest znacznie bardziej zróżnicowana.

Adidas Originals . Być może najbardziej rozpoznawalne i popularne są tabliczki, które marka Adidas reprezentuje w kolekcjach Originals. Są to lakoniczne pantofle z dwoma klasycznymi paskami, które są przymocowane w jednym punkcie między dużym a drugim palcem. Stopa w nich jest maksymalnie otwarta, dlatego w okresie letnim takie modele są niezastąpione. Podeszwa wykonana jest z innowacyjnego materiału EVA, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością połączoną z doskonałą elastycznością. Jeśli chodzi o design, najpopularniejsze płytki Adidasa z tej serii są czarne z różowym napisem. Jednak projektanci firmy rozszerzają asortyment modeli, uzupełniając go łupkami w różnych kolorach. Nie tak dawno temu model Sun Slide został przedstawiony na dworze fashionistas. Charakterystyczną cechą tych pantofli jest wizerunek firmy shamrock dekorującej tę część podeszwy, która znajduje się pod piętą. Na krawędzi figury wykonane są cięcia, które podczas chodzenia nie są absolutnie odczuwalne.

łupki adidas1łupek adidas2shale adidas3

Adidas NEO . W tej linii amerykańskiej marki są modele przeznaczone dla młodych dziewcząt, które chcą wyglądać jasno nawet na plaży. Slate Adidas NEO to różne soczyste kolory, które są bardzo istotne w lecie. Należy zauważyć, że modele te przyciągają dziewczęta nie tylko doskonałą jakością i stylowym wzornictwem, ale także przystępną ceną. Możesz nosić takie buty jak codziennie, jeśli wolisz zrelaksowany styl z notatkami sportowymi.

łupek adidas4shale adidas5łupki adidas6

Adidas Adissage . Jeden z pierwszych modeli, który różni się od innych obecnością gumowych wypustek na podeszwie, które stymulują krążenie krwi. Łupki masujące Adidas Adisazh zapewniają prawdziwą przyjemność podczas chodzenia!

shale adidas7shale adidas8shale adidas9

Adidas Performance . Ten kierunek w firmie Adidas jest głównym. Zaawansowane technologie w połączeniu ze stylowymi rozwiązaniami projektowymi pozwalają tworzyć letnie buty który praktycznie nie jest wyczuwalny na nogach. Takie modele mają wysoki stopień amortyzacji, co pozwala zmniejszyć obciążenie kręgosłupa podczas chodzenia.

łupkowy adidas10shale adidas11shale adidas12