Przed pojawieniem się dziecka cała uwaga matki, z reguły, koncentruje się całkowicie na zakupach najbardziej potrzebnych drobiazgów. Wśród takich rzeczy szczególną uwagę należy zwrócić na akcesoria do karmienia.

Jak wybrać biustonosz do karmienia i dlaczego jest potrzebny?

Faktem jest, że piersi są naprawdę mocno obciążone i zwiększają się znacznie wraz z nadejściem mleka, ponieważ konwencjonalne modele nie radzą sobie z ich zadaniem. Pomaga w tak wygodnej i bezpłatnej opcji "w ciąży". Oto kilka wskazówek, jak wybrać biustonosz do karmienia:

 • konieczne jest kupowanie ściśle w zależności od wielkości piersi, następnie będzie odpowiednio podparte i odpływ mleka nie zostanie zakłócony;
 • warto kupić dwie pary bielizny naraz, ponieważ często się zamoczą podczas karmienia;
 • Jeśli zdecydujesz się karmić swoje dziecko przez dłuższy czas, nie powinieneś rezygnować ze specjalnych biustonoszy, po prostu kup mniejszy (możesz spróbować ponownie, aby włączyć opcję dla kobiet w ciąży).
Przeglądaj popularne marki
 1. Jedna z najbardziej znanych - to biustonosz do karmienia firm Fest . Oczywistymi zaletami są brak dołów i szwów. Może karmić dziecko i spać, a nawet uprawiać sport. Oprócz biustonosza do karmienia Fast, możesz spróbować i do góry. Niektóre mamusie są nieustannie zirytowane paskami lub klamrami. Top doskonale dopasowuje się do ciała i tworzy niezbędne wsparcie klatki piersiowej.
 2. Biustonosz pielęgniarski Mom Comfort jest również bardzo popularny wśród kobiet karmiących. Biustonosz do karmienia Mom Comfort jest wygodny, ponieważ ma bardzo szerokie paski i boczne wstawki.
 3. Biustonosz do brandingu Nasza mama pojawiła się nie tak dawno temu, ale już udało się zdobyć zaufanie matek. Kubki łatwo się rozpinają, głośność można regulować.
 4. Wśród brytyjskich producentów jest popularny biustonosz do karmienia piersią Emma Jane . Niektóre modele mają kubki na wężu zamiast haczyka, co może być bardzo wygodne. Istnieją opcje z koronką, a dla aktywnych matek są sporty, ale wszystkie doskonale wspierają klatkę piersiową.
 5. Biustonosz do karmienia Vliss wykonany z bawełny, istnieje kilka bardzo eleganckich eleganckich modeli z poliamidem. Na przykład biustonosz "Bliss" z serii "Elegant" jest bardzo kobiecy, a zapięcie może być z przodu lub z tyłu.
 6. Biustonosz pielęgniarski Anita jest jednym z najstarszych biustonoszy na rynku i od dawna zasłużył sobie na zaufanie.
 7. Bezrękawnik pielęgniarski Medela jest bardzo wygodny w noszeniu i noszeniu. Na zewnątrz wygląda bardziej jak top.
 8. Bardzo duży wybór biustonoszy do karmienia z Alles - monofonicznych iz wzorami, z fiszbinami i bez nich.
 9. Biustonosz pielęgnacyjny Mothercare jest zawsze wykonany wyłącznie z bawełny lub ze zwiększoną zawartością, ale sam kubek zawsze "oddycha", a model wygląda na lakoniczny i prosty.
Karmienie biustonosza 1biustonosz pielęgniarski 2biustonosz pielęgniarski 3
biustonosz do karmienia fest 4biustonosz pielęgniarski 5biustonosz pielęgniarski 6
biustonosz pielęgniarski 7biustonosz pielęgniarski 8biustonosz pielęgniarski 9