Podczas noszenia dziecka ciało kobiety zmienia się zauważalnie, a zwykła bielizna jest odkładana na długich półkach do lepszych czasów. Po porodzie samica piersi również potrzebuje specjalnego wsparcia, ponieważ krój i materiały na taki biustonosz różnią się zasadniczo od zwykłego.

Jak wybrać biustonosz prenatalny?

Odpowiedzią na pytanie, w jaki sposób wybrać bieliznę dla kobiet w ciąży, są oczekiwania wobec zakupu. Jeśli chcesz wybrać pościel do spania, to lepiej wybrać specjalny biustonosz dla kobiet w ciąży, ponieważ jest przeznaczony na noc.

W ciągu dnia powinieneś wybrać biustonosz prenatalny z naturalnych tkanin, ponieważ jest to dobry sposób zapobiegania pękaniu naskórka podczas karmienia. Istnieją dwa rodzaje takiej bielizny. Pierwsza z nich jest bardziej tradycyjna: stanik z szerokimi paskami i głębokimi miseczkami, w którym skrzynia nie jest ściśnięta. Młoda i aktywna, możesz wybrać biustonosz dla kobiet w ciąży w formie bluzki, ponieważ model ten jest uniwersalny i doskonale zachowuje kształt piersi. Teraz rozważ kilka zaleceń, jaki stanik wybierze w ciąży:

  • paski powinny być tylko szerokie;
  • wszelkiego rodzaju falbanki i falbanki są zbędne, ponieważ zużycie takiego produktu jest bardzo wysokie i szybciej straci wzrok;
  • bardzo wygodny model z przednim zamknięciem.

Jak wybrać stanik po porodzie ?

Jak wybrać biustonosz macierzyński , zorientowaliśmy się, więc teraz możesz pozostać na modelach poporodowych. Lepiej jest wybrać biustonosz do karmienia szerokimi paskami, ponieważ nie kroją i zapewniają dobre wsparcie. Pozwoli to uniknąć rozstępów.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar dla biustonosza do karmienia, ponieważ każde ściskanie jest niebezpieczne dla młodej matki. Następnie zwróć uwagę na szczegóły cięcia. Wszystkie rodzaje ściegów na kubku zranią sutek. Na górze są modele z odpinanym kubkiem, podczas gdy albo sutek, albo całe piersi są otwarte. Istnieją również style na zamek błyskawiczny. Najlepiej wybrać biustonosz po porodzie z pełnym otwarciem piersi, ponieważ kontakt matki z dzieckiem jest bardzo ważny.

Jak wybrać biustonosz macierzyński 1Jak wybrać biustonosz macierzyński 2Jak wybrać biustonosz dla kobiet w ciąży 3
Jak wybrać biustonosz macierzyński 4Jak wybrać biustonosz macierzyński 5Jak wybrać biustonosz macierzyński 6
Jak wybrać biustonosz dla kobiet w ciąży 7Jak wybrać biustonosz macierzyński 8Jak wybrać biustonosz macierzyński 9