Płaszcz damski Toskania z owczej skóry jest z góry najdroższym spośród innych podobnych produktów. Jednak wysoka cena ich hojnie opłaciła fakt, że futro tej rasy owiec jest najcieplejsze. W związku z tym na pytanie, czy płaszcz z owczej skóry jest ciepły od Toskanii, można natychmiast odpowiedzieć: nie będzie działać, aby zamrozić nawet w temperaturze -30 ° C. I to jest bardzo ważne w warunkach ostrych rosyjskich zim.

Jak wybrać kożuch z Toskanii?

Patrząc na płaszcze damskie z Toskanii, trudno jest pomylić ich futro z innymi gatunkami. Te kożuchy mają jedną z najpiękniejszych wewnętrznych płaszczy - jest niesamowicie miękka, gładka i lśniąca. I nie jest to zaskakujące, ponieważ jagnięta specjalnej rasy toskańskiej są specjalnie hodowane we Włoszech na najlepszych pastwiskach Toskanii.

Aby nie popaść w nawoływanie nieuczciwych sprzedawców, którzy próbują sprzedać ci produkt z futrem zwykłego kozła, zamiast włoskiego kożuszka z Toskanii, musisz znać pewne subtelności. Na przykład, futro Toskanii nigdy nie zostało zerwane, więc wszystkie kosmki w kożuszku są długie.

Czasami do ozdabiania kożuchów futro umieszcza się na zewnętrznej stronie rękawa i na kołnierzyku, podczas gdy wewnątrz produktu obszywane jest zupełnie inne futro. Lub w środku, powstaje połączenie Toskanii z innym futrem. Ta kożuch jest znacznie tańsza. Cena powinna natychmiast cię ostrzec, a jeśli sprzedawca twierdzi, że w kożuchu, na przykład, nie jest mutonem lub kozą, ale strzyżonym Toscana - nie wierz mu! I pamiętaj, że z owczego futra, tylko częściowo przyciętego w Toskanii, nie powinieneś oczekiwać dobrego efektu ocieplenia.

Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić kożuch, a jeśli jest on naprawdę uszyty z toskańskiej jagnięciny, wełna w jego wnętrzu powinna być miękka, długa i lekko falista, a sam produkt powinien być bardzo plastyczny i lekki. Jeśli zauważysz, że drzemka "pełznie", jest heterogeniczna, a miejscami szorstka, kosmki nie są po jednej stronie - jest to wyraźny znak małżeństwa.

Użytecznym dodatkiem do dobrej kożuszki z owczej skóry Toskanii jest zewnętrzna impregnacja specjalną kompozycją, która sprawia, że ​​zamsz jest bardzo podobny do skóry i chroni przed wilgocią, zwiększając w ten sposób żywotność produktu. Pamiętaj o tym, robiąc zakupy. Należy jednak pamiętać, że produkty o takiej impregnacji nie powinny być prane chemicznie.

Jaki rodzaj kożuszka do wyboru?

Kożuchy z Toskanii są dostępne w różnych modelach i stylach - z kapturem i bez, długie i krótkie. Przy wyborze należy kierować się własnym stylem, przyglądając się trendom mody. Ale najważniejsze - kożuch powinien dobrze siedzieć.

Aby upewnić się, że wybrany produkt pasuje idealnie, spróbuj podnieść rękę, obróć się na bok - nie powinno być uprzedzeń.

Aby wybrać odpowiedni rozmiar, należy delikatnie rozcieńczyć boki i zwrócić uwagę na okolice pachy - jeśli rękawica produktu jest niska, a rękaw jest zbyt luźny, należy spróbować na mniejszym rozmiarze. Jednak nie trzeba iść do skrajności i kupić zbyt wąski płaszcz z owczej skóry. Pamiętaj, że pod nim powinien pasować sweter i szalik.

Jeśli chodzi o dodatkowe akcesoria, a przede wszystkim czapki, żaden z nich nie nadaje się na kożuch z Toskanii. Dobrze wyglądaj futrzane czapki a opcje budżetu są bardzo popularne w tym sezonie. czapki z dzianiny .

Ogólnie i ogólnie o kożuchach, możemy śmiało powiedzieć, że zawsze wygrywają przed kurtkami puchowymi za swoją kobiecość i elegancję. W końcu prawdziwa kobieta powinna wyglądać przepięknie, niezależnie od pory roku i pogody. W ciepłym, owczym futrze z najbardziej delikatnego futra Toskanii, będzie nie tylko wyglądać niesamowicie, ale także czuć się komfortowo i pewnie. I to jest najważniejsze dla prawdziwej damy.

płaszcz z owczej skóry z toskańskiego baranka1płaszcz z owczej skóry z toskańskiego baranka 2płaszcz z owczej skóry z toskańskiej owieczki3
płaszcz z owczej skóry z toskańskiego baranka4płaszcz z owczej skóry z toskańskiej lamb5płaszcz z owczej skóry z toskańskiego baranka6
płaszcz z owczej skóry z toskańskiego baranka7kożuch z jagnięciny toskańskiejpłaszcz z owczej skóry z toskańskiego lamb9