Najbardziej dyskretny, lakoniczny strój staje się oryginalny, jasny, jeśli uzupełnia go ten atrybut damskiej garderoby. Kolorowe rajstopy już dawno się w nią wplątały, przestając kojarzyć się tylko ze szkolnymi obrazami dzieci.

Czy modne są rajstopy w kolorze nylonowym?

Istnieje opinia, że ​​dodatek nasyconych kolorów nadaje się tylko dla młodych pań, przedstawicieli subkultury młodzieżowe dziewczyny z doskonałymi nogami. Styliści proponują, aby zapomnieć o tych mitach i nosić super modowy trend dla kobiet w każdym wieku io różnych poglądach na temat otaczającego ich świata. Ważne jest, aby po prostu połączyć to z innymi rzeczami. Istnieje istotna zasada, która działa w każdych okolicznościach - najlepsza para ekstrawagancji - spokojna klasyka. Nie zapomnij o tym, składając następny zestaw.

Tworzenie kolorowych kokardek z kolorowymi rajstopami nie jest trudne:

  1. Jeśli nigdy nie nosiłeś produktu w nietypowym zakresie i nie jesteś pewny, czy będziesz się w nim czuć, wybieraj kolory rajstop neutralnych, spokojnych odcieni - niebieskiego, czekoladowego, grafitowego, bordowego.
  2. Dopasuj sylwetkę, obraz - stylowy pomoże pończochom matowym, bez połysku.
  3. Ciasne rajstopy idealnie nadają się do noszenia na co dzień, do wyjść można dobrać rozcieńczalnik uzupełniający, ale z dobrym tkanie.
kolorowe rajstopy 1
kolorowe rajstopy 2
kolorowe rajstopy 3

Damskie kolorowe rajstopy

Czarno-beżowy atrybut jest bardziej powszechny u większości kobiet. Ale są chwile, kiedy chcesz wyglądać spektakularnie, a niektóre dziewczyny muszą być w centrum uwagi każdego dnia. A potem akcesoria przychodzą na ratunek. Ulubiona sukienka z kolorowymi rajstopami będzie nowa lub przynajmniej nierozpoznawalna. Podstawowa rzecz plus akcent i uzyskać zaktualizowany zestaw. Kilka odmian tego przedmiotu pozwala ci fantazjować.

kolorowe rajstopy 4
kolorowe rajstopy 5
kolorowe rajstopy 6

Kolorowe rajstopy capron

Trend pomoże zagrać w dowolny zespół. Cienkie rajstopy będą uzupełnieniem wersji wiosenno-letniej lub wakacyjnej. Czerwone, różowe, pomarańczowe przedmioty mogą być bezpiecznie używane przez dziewczynki o proporcjach zbliżonych do idealnych, fioletowych, ciemnoniebieskich, bogatych szarościach nieco dopasowujących smukłość nóg. Właściciele niskiego wzrostu lub krótkie nogi, styliści powinni kupić akcesoria pasujące do butów, spódnicy lub szortów - to wizualnie wydłuży nogi, zagra o kilka centymetrów wzrostu.

kolorowe rajstopy 7
kolorowe rajstopy 8
kolorowe rajstopy 9

Ciepłe kolorowe rajstopy

Co jest odpowiednie w upalne lato, nie zawsze wygląda dobrze w mroźną zimę, szafa na mroźne dni wymaga ciepłej, przytulnej bielizny - ta nisza z mnóstwem czasu zajmuje rajstopy. Ciepłe rajstopy damskie na zimę - wybór osób, które są przyzwyczajone do zrekompensowania braku jasnych kolorów w przyrodzie o bogatej kolorystyce.

kolorowe rajstopy 10
kolorowe rajstopy 11
kolorowe rajstopy 12

Rajstopy w kolorze

Ten trend z nadrukiem wygląda niecodziennie. Nogi ubrane w klatkę, pasek, groszek, kot lub kwiat - te idee można uosabiać w kompletnym zestawie najpoważniejszej kobiety, a nie tylko młodej damy czy osoby głoszącej subkulturę. Dopasowane rajstopy są przyjazne dzianinom, welwetom, innym grubym materiałom, do których równie dobrze pasują drogie futra i pod zwykłymi kurtkami puchowymi.

kolorowe rajstopy 13
kolorowe rajstopy 14
kolorowe rajstopy 15

Siatki w kolorowe rajstopy

Setochka może dać pikanterię cebulową i sprawić, że stanie się tajemnicza, seksowna i może zepsuć ją i uczynić ją wulgarną. Styliści zalecają wybór drobnej siatki, w niektórych przypadkach jest to odpowiednie nawet w dress code. Jasny zakres jest trudniejszy do połączenia - czarna sukienka z kolorowymi rajstopami będzie opcją wygrywającą. Ale siatka kolorów jest nieformalną dekoracją nóg, więc musisz ją nosić tylko w takich przypadkach.

kolorowe rajstopy 16
kolorowe rajstopy 17

W co nosić kolorowe rajstopy?

Interesujące jest eksperymentowanie z tymi atrybutami - łatwo modyfikują wygląd - zmieniają się one w miękkie, swobodne, nudne - seksowne i kobiece. Obrazy z kolorowymi rajstopami mogą być różne:

  • Najłatwiejszym sposobem na połączenie tego ubrania jest proste założenie czarna sukienka i te same buty;
  • komplet będzie wyglądał kompletnie, jeśli dodasz torebkę, pasek w kolorze rajstop;
  • trendy w modzie przyjmują odbiór kombinacji wzorów na ubraniach z nylonowym Gizmo.

Zestaw lub zestaw nie może być monofoniczny, ale jeden z kolorów, najlepiej nie główny, musi koniecznie pokrywać się z odrobiną rajstop. Po podniesieniu góry i dołu w jednym zakresie kolorów, w czarnej spódnicy lub szortach, można również uzyskać wspaniały wyrazisty łuk. Blokowanie kolorów to kolejny ciekawy pomysł dla fashionistek, który ma zharmonizować trzy odcienie tego samego koloru w zespole. Bluzka, spódnica i rajstopy muszą być w tonie - odbiór jest skomplikowany, ale możliwy do odegrania.

kolorowe rajstopy 18
kolorowe rajstopy 19
kolorowe rajstopy 20

Kolorowe rajstopy dziecięce

Uważni rodzice nie kupują tylko swoich dziecięcych strojów. Chcą, aby ich córki i synowie z młodych paznokci wchłonęli zrozumienie tego, jaki styl, smak i harmonia. Dziecięce rajstopy kolorowe pojawiły się wcześniej niż dorośli, jesteśmy do nich przyzwyczajeni i często wkładamy nasze dzieci, nie zwracając uwagi na ogólny efekt kolorystyczny. Przyjemnie jest patrzeć na starannie ubrane dzieciaki, więc nie powinieneś obniżać tak pozornie nieistotnego elementu sukni jak rajstopy.

Małe kobiety mody nie mniej niż matki chcą być atrakcyjne. Do codziennego noszenia można wybrać kolorowe rajstopy z wełny - miękkie, nie kłujące, nie wiedzące, jakie są wydłużone kolana, na wakacje - do wyboru cienkie monochromatyczne lub drukowane. Jasne lub w spokojnej palecie kolorów, dopasowane do koloru zestawu, będą chronić przed zimnem i nadają dziecku zgrabny wygląd.

kolorowe rajstopy 21
kolorowe rajstopy 22
kolorowe rajstopy 23