Jasne legginsy otrzymały silną krytykę ze strony magazynów modowych: wiodący styliści i projektanci mody nie rozumieli miłości dziewcząt do tej sukienki, ponieważ podkreślała ona wszystkie wady nóg. Ani pełność, ani dalekie od doskonałych legginsy linii nóg nie chowały się, a ponadto podkreślały: czy to kolorowe legginsy, czy monofoniczne. Zdając sobie z tego sprawę, dziewczęta stopniowo zapominały o legginsach i wkładały je wyłącznie do zajęć sportowych.

Jednak dzisiaj wróciły kolorowe legginsy: ich pierwszy powrót nastąpił w latach 90. ubiegłego wieku, a potem były noszone jako ciepłe ubrania, aw niektórych modelach były kieszenie. Teraz legginsy mogą być ciepłe, ale mimo to letnie optyki wykonane z lekkiego materiału, który dobrze się rozciąga, a dzięki temu dają absolutny komfort, są bardziej powszechne. Z pewnością z tego powodu leginsy tak dokładnie i osadzone w szafie z fashionistas.

Jasne legginsy - z czym się ubrać?

Miłośnicy modne legginsy bardzo dużo, a każdy ma pytanie, jak je prawidłowo nosić: z jednej strony jest to sportowa opcja, ponieważ wyglądają jak rajstopy, ale z drugiej strony, dzięki drukowaniu i tkaninie, mogą one pójść na co dzień.

  1. Kolorowe legginsy doskonale komponują się z tunikami i sandałami: jest to opcja korzystna dla wszystkich, ponieważ wszystkie ubrania należą do tego samego stylu. Jeśli legginsy mają bogaty nadruk, tunika powinna być solidna.
  2. Ostatnio legginsy połączone są również z klasycznymi, wydłużonymi swetami i trampkami. Odnosi się to do stylu młodzieżowego i na pewno nie można mówić o sukcesie takiego wizerunku, ponieważ trampki zawsze pozostaną sportowymi butami, bez względu na ich kolor czy kształt.
  3. Ciepłe legginsy są noszone z wydłużonym swetrem: ta kombinacja doskonale uzupełni buty ugg.
  4. Legginsy noszone są również pod krótkimi, ciepłymi sukienkami bez rękawów: tutaj buty będą odpowiednie jako obuwie.
  5. Niektórzy projektanci bardzo ostrożnie podchodzą do fanów swojej kreatywności, dlatego oferują rozszerzanie stylistycznych możliwości legginsów i zakładanie ich na krótkie kurtki, swetry damskie , T-shirty i bluzki: tak stopniowo legginsy mogą być absolutną alternatywą dla spodni i spodni.
jasne legginsy 1jasne legginsy 2jasne legginsy 3
jasne legginsy 4jasne legginsy 5jasne legginsy 6
jasne legginsy 7jasne legginsy 8jasne legginsy 9