We współczesnym świecie coraz większa sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu, w tym tak sprzedanych i rajstopy z nylonu coś, czego każda kobieta potrzebuje. Przy takim zakupie konieczne jest kierowanie się tylko zdjęciem oferowanym na stronie, dlatego na wielu pojawia się pytanie: jaki kolor pończoch nosi nazwę fumo?

Rajstopy w kolorze fumo

W rzeczywistości, problemy z wyborem koloru mogą pojawić się przy zakupie rajstop w sklepie, ponieważ często opakowanie nie może zostać otwarte, a problematyczne jest dokładne rozpoznanie zabarwienia z powodu nakładki warstw i odblasku rzucanego przez folię opakowaniową. Kolor fumo wielu opisuje słowa szare, asfaltowe lub szare. Przetłumaczone z języka włoskiego, to słowo oznacza "zadymiony", więc pytanie: "Jakiego koloru jest fumo?" - najbardziej poprawna odpowiedź brzmiałaby: "Smoky".

Nie daje to jednak definitywnej odpowiedzi na temat pojawienia się takich rajstop, ponieważ każdy producent niezależnie opracowuje nazwy i intensywność odcieni dla swoich modeli rajstop. Dlatego kolor "dymny" może być w zakresie od ciemnoszarego, przypominającego kolor mokrego asfaltu, do prawie białego. Ponadto drugim znaczeniem słowa fumo jest "para", to znaczy, rajstopy mogą być nawet odcieniami pary wodnej: szarobiałymi. Przezroczystość może się różnić, podobnie jak nieprzezroczystość lub połysk podobnych wzorów. jaki kolor rajstopy fumo1 Również oznaczenie szarego koloru rajstop to imię fumo gul.

Z czym mogę nosić rajstopy fumo?

Rajstopy fumo to świetna alternatywa dla standardowych i już czarnych rajstop, zwłaszcza że przy niektórych ubraniach bogaty kolor nero może wyglądać na zbyt mocny. Dotyczy to kombinacji z sukienkami i spódnicami w kolorze białym, niebieskim, różowym lub beżowym. Rajstopy Body mogą nie być odpowiednie dla tych strojów w cieniu. Ponadto rajstopy fumo, podobnie jak czarne modele, optycznie sprawiają, że nogi są bardziej smukłe i tego efektu nie można osiągnąć za pomocą modeli cielesnych. Jest to szczególnie ważne w przypadku wyboru zdjęcia do sesji zdjęciowej, kiedy każdy blask może sprawić, że nogi są bardziej kompletne, a figura na zdjęciu będzie bardziej przysadzista i mniej smukła. Takie rajstopy, oczywiście, wyglądają najkorzystniej w czarno-szare stroje, ale czerwone sukienki i spódnice i bogato niebieskie stroje wygrywają nie mniej.