Czym jest ten tajemniczy kolor? Ten odcień jest kojarzony przede wszystkim z naturalnością i naturalnością. Są to głównie beżowe i mięsiste kolory, ale czasami dla większej ekspresji, projektanci dodają trochę brązu lub odcienia z lekkim połyskiem. Styliści coraz częściej oferują fashionerom możliwość tworzenia obrazów w stylu nagości, które odzwierciedlają naiwność, romantyzm, delikatność i lekkość. Kolor nago jest coraz częściej stosowany w obrazach ślubnych, łuki na każdy dzień , a także stroje.

kolor nude1kolor nude2kolor nude3

Obuwie nago

Buty w kolorze nago - być może najwygodniejszym rozwiązaniem każdej garderoby na buty. Buty z naturalnych odcieni są świetne do każdego stylu, nie mają głównego akcentu, a także w odróżnieniu od klasycznych kolorów czarnych i białych, nie dodają kontrastu. Buty w kolorze nago pozwalają na użycie niemal dowolnego dekoru, pasującego do wybranego zestawu. Takie buty będą niezbędne do stroju tematycznego. Jednym słowem, dziś kolorowa nagość w butach zdecydowanie zastąpiła klasykę w postaci czerni i bieli.

kolor nude4kolor nude5kolor nude6

Sukienki w kolorze nago

Sukienka - to ta sama część garderoby, w której kolor nago nieustannie konkuruje z jasnym stylem. Z jednej strony, nagie sukienki pokazują niezapomniane naturalne obrazy, ale z drugiej strony zawsze chcesz się wyróżniać. Chociaż dzisiaj są sytuacje, kiedy wyróżniasz się po prostu naturalnie. Aby przeciwne kierunki w modzie nie były ze sobą sprzeczne, styliści z powodzeniem łączą je. Sukienki w naturalnych kolorach pięknie uzupełniają jasne dodatki i ozdoby. Na długiej sukience w kolorze nude możesz z łatwością ustawić ostrość na pięknej talii lub klatce piersiowej. Krótko mówiąc, kombinacja koloru nagich i jasnych dodatków na sukience pozwala zręcznie ukryć wady i podkreślić zalety.

kolor nude7kolor nude8kolor nude9