Zadbane włosy zawsze były atrybutem dumy dziewczyny. Bez względu na długość i fryzurę, włosy muszą koniecznie mieć zdrowy połysk, być czyste, nie pękać i nie pękać, a skóra głowy powinna być zawsze odżywiona i nawilżona, aby włosy były piękne. Pytania o to, czy nasz naturalny kolor włosów przychodzi do nas, zaczynają odwiedzać nasze głowy od dzieciństwa. Próbujemy treski, peruki, loki ukochanych lalek, w przybliżeniu określając, który odcień idealnie podkreśli nasze oczy i zaczerwienienie. Jeden z kolorów jest większy niż pozostałe, przyciąga naszą uwagę ciepłem, delikatnością, miodowym połyskiem - jest beżowy, a jego fascynujący blask podbija nas na zawsze.

Kto będzie używał beżowego koloru włosów?

Aby odpowiedzieć na pytanie, kto może sobie pozwolić na noszenie tak wspaniałego luksusu na głowie i wyglądać naturalnie i atrakcyjnie, trzeba wiedzieć, że sam beżowy kolor ma kilka odcieni, odcieni i gradacji, z których niektóre mogą idealnie pasować, podczas gdy inne nie będą w ogóle twarz.

Przykłady odcienie beżu włosy i jego odcienie: ciepłe i zimne odcienie, ciemne i jasne kolory.

Teraz możemy przyjrzeć się każdemu z przykładów bardziej szczegółowo i na koniec zdecydować, który kolor wybrać:

 1. Zimny ​​beżowy kolor włosów. Ten odcień nie jest próżny, nazywany zimnem, ponieważ żółknięcie w nim jest nieobecne, a na jego miejscu jest rodzaj mrozu, a nawet siwych włosów. Włosy tego koloru u dziewcząt o bladej lub bardzo ciemnej skórze, o przezroczysto-niebieskich lub ciemnobrązowych oczach wyglądają bardzo naturalnie. Jeśli skóra jest podatna na pojawienie się piegów, włosy zimnego cienia będą "spryskiwać" obraz popiołem i wiekiem. Ogólnie rzecz biorąc, miłośnicy zimnych odcieni beżu muszą uważać przy wyborze barwników do włosów, ponieważ niektóre modne rozwiązania kolorystyczne w tej grupie odcieni mogą dodać do ciebie kilka niechcianych bożków. Do typowych odcieni możemy zaliczyć:
  • imbir;
  • beżowo-srebrzysta blondynka;
  • orzech;
  • popielaty arystokratyczny blondyn;
  • zimny ciemny blond.
  Beżowy kolor włosów1Beżowy kolor włosów2Beżowy kolor włosów3
 2. Ciepły, beżowy kolor włosów. Idealny dla dziewcząt o szarej, jasnej herbacie, zielonych lub niebieskich oczach i średniej beżowej lub lekko różowawej skórze. Włosy przyjemnie przybierają złoty połysk, otulając swoją panią chmurę ciepła i skojarzenia z pachnącą słomką, lśniącej w słońcu lub kroplą bursztynu. Wspólne odcienie:
  • miodowa blondynka;
  • złoty blondyn;
  • lekki cynamon;
  • migdały;
  • karmel;
  • ciepły kasztan.
  4-6
  Beżowy kolor włosów4Beżowy kolor włosów5Beżowy kolor włosów6
 3. Jasnobeżowy kolor włosów. Sprawia, że ​​obraz jest miękki, żartobliwy. Jasne odcienie skóry doskonale pasują do takich loków. Oczy mogą być w dowolnym kolorze, najważniejsze - aby wybrać odpowiedni cień, którego potrzebujesz. Dla koneserów jasnego makijażu, zwłaszcza ust, ten kolor włosów będzie doskonałym asystentem w podkreślaniu jej niezapomnianego wizerunku.
 4. Beżowy kolor włosów7Beżowy kolor włosów8Beżowy kolor włosów9
  1. Ciemno-beżowy kolor włosów. Jeśli chcesz, aby Twój wizerunek był bardziej kobiecy, dojrzały, ten bogaty kolor będzie idealny dla Ciebie. Smołowaty lub beżowy z różową skórą dopełnia wdzięcznego wizerunku, a oczy ciemnobrązowych i niebieskich odcieni będą bardziej wyraziste na twarzy, otoczone ciemnymi, beżowymi lokami. Neutralne, nagie brzmienie w tym przypadku jest cenną radą stylistów.
  2. Beżowy kolor włosów10Beżowy kolor włosów11Beżowy kolor włosów12