Wiadomo, że wygląd kobiet jest podzielony na kilka typów kolorów. To samo można powiedzieć o zwyczajowych kolorach dla wszystkich - w każdym z nich jest wiele odcieni, wśród których występują zimne i ciepłe odcienie, a te z kolei są podzielone na ciemne i jasne kolory.

W dzisiejszym przeglądzie proponujemy dowiedzieć się, jakie są ciepłe, zimne, jasne i ciemne odcienie beżu. Te dywizje pomogą modomistom znaleźć odpowiedni strój, który będzie pasował do nich rodzaj wyglądu .

Odcienie beżu i ich połączenie

Jeśli jesteś jasnym reprezentantem jesiennego koloru wyglądu, powinieneś zwrócić uwagę na spokojne i głębokie tony jesiennych liści i niektóre odcienie ziemi. Ale kobieta "wiosną" nadaje delikatne odcienie skali karmelowej.

Na przykład może to być:

  1. Naturalny beżowy lub neutralny. (Wśród nich znajdują się wanilia, śmietana i piasek).
  2. Jasnożółty beż. Jest to związane z łatwością i romantycznością. W garniturze tego koloru bez wątpienia zorganizujesz partnerów do dobrych i ufnych relacji. Można go łączyć z kolorem fuksji, jasnego różu, jasnozielonego, jasnożółtego, marchwi, błękitnego nieba, brązu i fiołka.
  3. Jasnozielony i beżowy lub ochronny. Delikatny odcień graniczny ma lekką nutę stylu militarnego. Jest połączony z tymi samymi ciepłymi odcieniami, jak również.
  4. Brzoskwiniowy beż. Pomoże to stworzyć delikatny romantyczny, ale jednocześnie tajemniczy obraz. W lekkiej letniej sukience i sukience można wybrać się na randkę lub spacer, ale sukienka z koronki jest odpowiednia na bardzo ważne wydarzenie.
  5. Jasno pomarańczowo-beżowy. Niektórzy nazywają to brązem, ale jest on beżowy, ponieważ jest bliski naturalnemu odcieniu śniadłej skóry. Idealnie nadaje się do stworzenia stylu biznesowego i biurowego, jednak jeśli jest rozcieńczony kontrastowymi akcesoriami, można uzyskać stylowy, nieformalny wygląd.
  6. Ciemnobrązowo-beżowy. Pomimo swojego bogactwa, wciąż należy do ciepłego odcienia, który pasuje do różnych stylów. Świetnie prezentuje się w duecie z aksamitnymi kwiatami takimi jak koral, jasnoróżowy, pomarańczowy, bordowy, malachitowy, złoty, szmaragdowy i niebieski.

Jeśli chodzi o ciemne odcienie beżu, obejmują one:

  • ciemnoszary-beżowy;
  • ciemnobrązowy i beżowy;
  • pomarańczowy i beżowy;
  • zielony i beżowy (zbliżony do koloru ochronnego lub khaki).
Odcienie beżowego koloru 1Odcienie beżowego koloru 2Odcienie beżowego koloru 3
Odcienie beżowego koloru 4Odcienie beżowego koloru 5Odcienie beżowego koloru 6
Odcienie beżowego koloru 7Odcienie beżowego koloru 8Odcienie beżowego koloru 9