Prostota i naturalność - to charakterystyczny styl rustykalny w odzieży, który ostatnio stał się coraz bardziej popularny. Jego charakterystyczną cechą jest zastosowanie prostych tkanin, ozdobionych prostym wzorem z motywami kwiatowymi i geometrycznymi, a także z oryginalną mereżką, haftem lub koralikami. Sukienki w stylu rustykalnym, jak wszystkie ubrania - przestronne, nie przytrzymujące ruchu, z naciskiem na talię. Główną cechą tego folklorystycznego stylu jest naturalność, a mianowicie prosta fryzura, brak kosmetyków i wygodne buty z niskimi podeszwami.

Styl Country Country

Styl wiejski to jedna z odmian stylu wiejskiego. W latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia zdecydowanie podbił podium swoim codziennym strojem, typowym dla mieszkańców Dzikiego Zachodu. Przez wiele lat wybitni szewcy uderzali w proste i lakoniczne stroje kowbojów, poszukiwaczy złota, Indian i rolników.

Rustykalny styl rustykalny charakteryzuje się ubraniami o wygodnych kształtach i spokojnych odcieniach zbliżonych do natury: brązowym, zielonym lub niebieskim. Głównymi elementami są koszule w kratę, kurtki z bufiastymi rękawami, skórzane spodnie i kamizelki oraz szerokie spódnice w stylu rustykalnym.

Buty odpowiednie do tego stylu powinny być wygodne i harmonijnie uzupełniać strój. Buty sznurowane, płaskie sandały i charakterystyczne botki dodadzą poczucia tego czasu i dodadzą szczególnego charakteru.

Styl rustykalny 1Styl rustykalny 2Styl rustykalny 3
Styl rustykalny 4Rustykalny 5Rustykalny 6

Suknie ślubne w stylu wiejskim

Ostatnio ceremonie ślubne w stylu rustykalnym stały się modne. Taka popularność wynika z odbioru nowych wrażeń i możliwości poczucia harmonii z naturą dla mieszkańców miast. Obrazy ślubne młodej pary z reguły są proste i nie są przeładowane niepotrzebnymi szczegółami.

Suknia ślubna w stylu rustykalnym jest zwykle skrócona i niezbyt bujna. Piękno takiego obrazu pod nieobecność złożonych części, zbyt długa pętla i wysokie obcasy . W zamian za to przywita się naturalne piękno, takie jak wieniec dzikich kwiatów - zamiast błyszczącej tiary, staroświeckich butów lub wygodnych mieszkań bez obcasa, skórzanych lub drewnianych dekoracji i prostego kroju. sukienka retro lub w stylu rustykalnym.

Urlop odbywa się zwykle na świeżym powietrzu, dzięki czemu można cieszyć się pięknem otaczającej przyrody i prostych przyjemności życia. Takie przyjęcie zazwyczaj pozostawia najbardziej romantyczne i przyjemne wrażenia zarówno nowożeńcom, jak i wszystkim gościom.

Rustykalny 7Rustykalny 8Rustykalny styl 9
Rustykalny 10Styl rustykalny 11Styl wiejski 12
Rustykalny styl 13Rustykalny styl 14Styl rustykalny 15