Na pewno już zauważyłeś, że wiele dziewczyn w twoim mieście, a także rozpoznane ikony stylu zaczęły pojawiać się publicznie w dżinsach z podwiniętymi spodniami. Zszywacze dżinsów są modnym trendem, który obecnie znajduje się na szczycie znaczenia.

Dlaczego zajmuje się dżinsami?

Włącza jeansy, aby uwydatnić piękno kobiecych kostek, a także wskazać dobry gust właściciela. Postać ubranych w ten sposób dziewczyn staje się krucha i artystyczna wyrafinowanie.

Dżinsy z zapięciem mogą mieć niemal dowolny kształt. Być może tylko modele rozszerzone nie tolerują tego. Najlepszy ze wszystkich wygląda schowany dżinsy, modele chłopaka, a także proste cięcie. Wykazują widoczny kontrast między szerokością nóg a żeńską nogą, co bardzo przyciąga uwagę. Dodatkowo, jeśli chcesz wizualnie wyciąć proste dżinsy, to sprzęt pomoże ci to zrobić. Smukłe i szczupłe modele można również modyfikować, ale tylko wtedy, gdy pozwala na to szerokość dolnej części nogi. W końcu te modele są szyte z oczekiwaniem maksymalnego dopasowania, a jeśli spróbujesz podciągnąć większość z nich, otrzymasz efekt tali rozciągający nogi w obszarze sprzętu, a nogi będą wydawać się grubsze niż w rzeczywistości.

Jeśli mówimy o butach, które powinny być noszone z dżinsami damskimi za pomocą sprzętu, to tutaj lepiej wybrać modele wyposażone w obcas lub przynajmniej małą platformę. Aby łączyć podkasane dżinsy z butami baletowymi lub trampkami, dziewczęta mogą być wystarczająco wysokie, ponieważ wizualne stawianie tworzy dwie dodatkowe poziome linie, które skracają nogi.

Jak zrobić sprzęty na dżinsach?

Właściwe dopasowanie do dżinsów zależy od grubości tkaniny, z której są wykonane, od ich kolorów, a także od kształtu. Warto zauważyć, że sprzęty niekoniecznie muszą wyglądać perfekcyjnie, ponieważ jest to element stylu swobodnego, a zatem lekki relaks tutaj jest całkiem odpowiedni. Chude dżinsy najlepiej schować od jednego do dwóch razy od 3 do 10 cm, szersze modele można zakładać trzy, cztery i pięć razy. Wszystko zależy od grubości materiału. Zwinięte dżinsy, spróbuj stworzyć płaskie podłoże, zamiast okrągłych rolek, które wyglądają na niechlujne i grubsze wizualnie nogi. Jeśli chcesz zawęzić proste dżinsy, następnie owinąć dolną część nogi przed sprzączką i, po otrzymaniu fałdu z zewnątrz, uformować wędkę, trzymając ją palcami, a następnie wziąć inną, zabezpieczając uzyskany kształt.

zajmuje się dżinsami1zajmuje się dżinsami2zajmuje się dżinsami3
zajmuje się dżinsami4zajmuje się dżinsami5bieganie w jeans6
zajmuje się dżinsami7obręcze na dżinsach8bieganie na jeansach9