Wybór szafy na pełną figurę jest o wiele trudniejszym zadaniem niż dla wyrafinowanych i szczupłych fashionistek. A to pytanie dotyczy nie tylko odzieży wierzchniej, ale także bielizny. Ponadto za pomocą majtek można skutecznie wygładzić niechcianą krągłość, która wizualnie doda elegancji wykończonemu obrazowi. Dzisiaj jedną z najważniejszych decyzji dla otyłych kobiet jest wybór spodenek. Taki model doskonale radzi sobie z zadaniem wsparcia, a także ma o wiele bardziej korzystny wpływ na zdrowie kobiet.

Krótkie figi dla pełnych dziewczyn

Dzisiaj projektanci oferują dość szeroką gamę modeli ze spodenkami. Wybór konkretnego akcesorium zależy od zadania. Możesz uzyskać stylowy i piękny majtki jako dekoracyjny element bielizny, a także do uzupełnienia arsenału specjalnym modelem korekcyjnym. Zobaczmy, które spodenki dla dziewcząt z nadwagą są najbardziej popularne w nowoczesnej modzie?

Wysokie spodenki szorty do pełnej . Najpopularniejszym modelem jest wysoka talia. Przecież to główna wada pełnowymiarowego brzucha. Wszystkie wysokie spodenki spodenki doskonale podtrzymują fałdę w strefie pasa, a także dzięki szerokiemu krojowi, niezawodnie siedzą na pośladkach, co zapewnia stuprocentową wygodę.

szorty majtkowe dla kobiet otyłych 1szorty dla otyłych kobiet 2szorty majtkowe dla otyłych kobiet 3

Majtki-spodenki pełne, z efektem kojącym . Profesjonalne modele elastyczne korygujące ciało są uważane za wybór miejscowy. Projekt takich majtek jest mniej atrakcyjny. Jednak efekt utyazhki idealny ze względu na wydłużony i zawyżony styl.

szorty majtkowe dla kobiet otyłych 4szorty dla otyłych kobiet 5szorty dla otyłych kobiet 6

Zrozumieć szorty dla kobiet z nadwagą . Najpiękniejsza jest bielizna dekoracyjna. Takie majtki wykonane są z koronki, siateczki, satyny i jedwabiu. Projektanci dekorują to akcesorium ciekawymi marszczeniami i marszczeniami, a także uzupełniają biustonosz w podobnym stylu.

szorty dla otyłych kobiet 7szorty dla otyłych kobiet 8szorty majtkowe dla kobiet otyłych 9