Amerykański styl coraz częściej znajduje się w nowoczesnych modelach damskiej odzieży i obuwia. Praktyczność i wygoda, jaką Amerykanie preferują w swojej garderobie, jest coraz bardziej rozszerzona na wybór europejskich i azjatyckich kobiet mody. I nie jest to zaskakujące. W końcu wyróżniającą cechą amerykańskich dziewcząt jest to, że nie są one tak przyciągane do biżuterii, drogich metali i biżuterii, ale można tylko pozazdrościć jakości ich ubrań, butów i akcesoriów. Zastanówmy się, co jest charakterystyczne dla amerykańskiego stylu ubioru dla dziewczynek.

Wygodna poduszka . Główną różnicę takich ubrań w stylu amerykańskim można nazwać wygodnym krojem i przyjemnym w dotyku materiałem. Takie modele są bardziej odpowiednie dla łuków w stylu ulicznym. Darmowe koszulki i t-shirty, praktyczne swetry, przytulne bluzy - to wszystko jest niezmiennie obecne w amerykańskim stylu.

amerykański styl4amerykański styl5amerykański styl6

Sukienki i spódnice Amerykańskie kobiety wolą dżinsy lub dżinsowe szorty. Modele dżinsów w amerykańskim stylu różnią się rozdartymi kolanami, podwiniętymi mankietami, odrapaną tkaniną w połączeniu z swobodnym krojem.

amerykański styl1amerykański styl2amerykański styl3

Również Amerykanie wolą demonstrować swoją atrakcyjność i seksualność postaci dyskretnie, wybierając niedocenioną talię, krótki rękaw, asymetryczny krój. Wszystkie te cechy są koniecznie połączone z naturalnym materiałem - bawełnianym, lnianym, prążkowanym, jedwabnym.

Wygodne buty . Wygodny wizerunek zawsze uzupełniają praktyczne buty. Trampki i trampki są zawsze obfite dla kobiet mody, które preferują styl amerykański. Ale nacisk na obuwie o ciekawym wystroju w postaci nitów, niezwykłe kombinacje kolorystyczne, oryginalny sposób wiązania sznurków wyróżnia się również amerykańskim kokardką.
amerykański styl7amerykański styl8amerykański styl9

Amerykański styl biznesu

Amerykanie wolą czuć się komfortowo i pewnie we wszystkim. Ta zasada rozszerzyła się również na modę biznesową. Amerykański styl biznesowy obejmuje praktyczne spodnie i spódnice, które można wygodnie łączyć z różnymi bluzkami i koszulami. Wybór ten wynika z faktu, że Amerykanie preferują różnorodność obrazy na każdy dzień , ale rób to bez akcentowania.

amerykański styl10amerykański styl11amerykański styl12