Niedawno sztuczne futro preferowane ze względu na niskie koszty i humanitarne podejście do dzikiej przyrody. Dziś eko-futro - jeden z liderów światowej podium - nowoczesna technologia pomogła mu stać się prawdziwym konkurentem futra naturalnego.

Płaszcze damskie od eko-norki

Nie każda kobieta płci pięknej może sobie pozwolić na wysokiej jakości norek, ale nie powinieneś się denerwować, ponieważ na rynku pojawiły się piękne ekologiczne produkty futrzane z norek. Zalety takiej powłoki są wystarczające:

  • reprezentacyjny wygląd;
  • niesamowite podobieństwo do naturalnej norki;
  • odporność na wilgoć i zużycie;
  • łatwość pracy z takim materiałem;
  • wysoka jakość oszczędzania ciepła;
  • niski koszt.

Tylko na bardzo dokładnym badaniu ludzie wokół ciebie zauważą, że futro z eko-futra to futro przypominające norki, a nie naturalne. Cechami wyróżniającymi są tylko wysokość i jednolitość stosu, które w porównaniu z futrem zwierzęcym są bardziej jednolite. Co to jest - norek ekologicznego futra, na ogół łatwo to opisać - to włókna poliakrylonitrylowe czasem z dodatkiem wiskozy, wklejane na dzianinę.

Jak dbać o damskie futra z norek ekologicznych?

Być może jedyną wadą eko-norki jest jej kruchość. Z reguły po 2-3 latach takie futro traci swój blask, zaczyna się kruszyć. Ale jego wartość jest taka, że ​​ten minus jest całkowicie wyrównany. Przy odpowiedniej pielęgnacji i stosunku do produktu futrzarskiego jego żywotność może zostać wydłużona do 4-5 lat.

Ponadto cudowne właściwości eko-futra to łatwość przechowywania. Na przykład sztuczna norek nie boi się ćmy. Ważne jest tylko opakowanie futerka w specjalnym opakowaniu i powiesić go tak, aby inne rzeczy nie przylegały do ​​niego ściśle. Ale jeśli wybierasz się na wycieczkę i musisz zabrać ze sobą swoją ulubioną rzecz, to nie powinieneś się bać wkładać futra do walizki. Po tym jak ją stamtąd wyprowadzi, musi po prostu się zawiesić.

Pomimo tego, że futro jest sztuczne, wskazane jest wysłanie go na środek czyszczący w celu dłuższego utrzymania koloru, połysku i kleju. Suszenie takiego produktu zaleca się w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł bezpośredniego ciepła.

futro z norek ekologicznych, co to jest 1futro z norek ekologicznych, co to jest2futro z norek ekologicznych, co to jest3
Eko futro norki, co to jest4futro z norek ekologicznych, co to jest?futro z norek ekologicznych, co to jest? 6
futro z norek ekologicznych, co to jest7futro z norek ekologicznych, co to jest 8Eko futro norek, co to jest 9