Sama myśl o sztucznym futrze może sprawić, że prawdziwi fashionistas skrzywią i zdenerwują. Faktem jest, że pierwsze skojarzenie z sztuczne futro nieuchronnie kojarzyły się z masywnymi, ciężkimi kolorami odzieży wierzchniej, które były szczególnie popularne w Związku Radzieckim. To zupełnie co innego - naturalny płaszcz. Jednak taka przyjemność kosztuje niewiarygodnie drogich właścicieli i trudno ją wyróżnić dzięki konkretnej praktyczności.

Ponadto, ostatnio bojownicy o prawa zwierząt i ochronę środowiska bardzo aktywnie bronią swoich interesów i są agresywnie przeciwni celebrytom i projektantom mody, którzy po prostu nie wyobrażają sobie życia bez drogiego naturalne futra . Na szczęście nowocześni projektanci wymyślili tzw. Eko-futro, którego nauczysz się, gdy dokończysz artykuł.

Co oznacza eko futro?

Futro ekologiczne jest odpowiednim materiałem do szycia różnych artykułów odzieżowych. Zgodnie z jego cechami zewnętrznymi, prawie niemożliwe jest odróżnienie go od naturalnego futra. Jednakże, jeśli wiesz, co naturalna drzemka powinna być w dotyku, nie będzie trudno zauważyć zmianę. Kosmki z eko-futra wyróżniają się jednolitością i jednolitością. Żadne zwierzę nie może się tym pochwalić, więc naturalne płaszcze zawsze charakteryzują się długimi i krótkimi włosami w tym samym czasie.

Ubrania wykonane z ekologicznego futra chronią swoich właścicieli przed zimnem niemal tak skutecznie jak futro naturalne, a także nie pozwalają na wilgoć. Nie jest pożądane, aby spadać pod deszczem w takiej sukience, ponieważ tymczasowo straci ona swój wizualny urok, ale możesz bez problemu wysuszyć swój płaszcz z futra ekologicznego zwykłą suszarką do włosów.

Płaszcze z ekologicznego futra z pewnością mogą stać się twoją ulubioną częścią odzieży wierzchniej. Współcześni producenci próbują uczynić takie sztuczne futro jeszcze cieplejszym, ale jak dotąd nikt nie może zrównać tej figury z naturalnymi odpowiednikami. Dlatego z przyjemnością i wygodą można nosić produkty z ekologicznego futra tylko w tych miastach, w których panuje umiarkowany klimat, aw najzimniejszych miesiącach temperatura rzadko spada poniżej 20 stopni szronu.

Jak dbać o produkty z ekologicznego futra?

Jeśli masz stylową kamizelkę z ekologicznego futra lub produkty z takiego bezpretensjonalnego materiału, z pewnością będziesz musiał wiedzieć, jak prawidłowo przechowywać je poza sezonem:

  1. Sztuczne futro potrzebuje własnej przestrzeni . Takie płaszcze lub kamizelki nie mogą być skręcone ani składane w stosach, ponieważ nieodwracalnie psują ich wygląd. Lepiej jest powiesić takie ubrania na wieszakach i przykryć je specjalną osłoną celofanową. Im mniejszy wpływ na siebie, tym bardziej można cieszyć się jego nienagannym wyglądem.
  2. Ochrona przed ciemami . Oczywiście eko-futro nie przyciąga tak małych szkodników, jak naturalne. Jednak w procesie wytwarzania takiego materiału wciąż istnieją naturalne włókna, które mogą być interesujące dla owadów. Dlatego eksperci zalecają stosowanie czapek wykonanych z eko-futra i innych produktów za pomocą specjalnych środków.
  3. Tylko czyszczenie na sucho . Nie jest pożądane mycie niektórych produktów z ekologicznych futer. Znak specjalny widoczny na etykiecie. Jeśli chcesz wyczyścić odzież wierzchnią, lepiej powierzyć taką pracę profesjonalistom. Czyszczenie na sucho nie uszkadza włókien, a także chroni przed nieprzyjemnymi zmarszczkami i siniakami. W procesie suszenia takiego futra po deszczu można użyć zwykłego grzebienia.
eko futro, co to jest 1eko futro, które wynosi 2eko futro, co to jest3
eko futro, co to jest4eko futro, co to jest? 5eko futro, co to jest? 6
eko futro, co to jest? 7eko futro, co to jesteko-futro, co to jest 9