Moda ślubna, oczywiście, na miejscu nie jest tego warta, a łatwo jest być pewnym, zapoznając się z nowościami prezentowanymi podczas pokazów kolekcji projektantów 2017 roku. Wreszcie zasłona intrygi została pominięta, a modne suknie ślubne z 2017 roku pojawiły się w całej okazałości. Natychmiast warto zauważyć, że ogólne trendy pozostały niezmienione, ale niektóre elementy, które zostały przekształcone w trendy, należy zwrócić szczególną uwagę. Krótko mówiąc, trendy mody 2017 roku to sukienki ślubne z długimi rękawami, otwarte z tyłu, przezroczyste gorset , głęboki dekolt, modele z efektem 3D, dekor w formie kwiatowych nadruków i piór, a także miniatura.

Główne trendy weselne

Kolekcje sukien ślubnych w 2017 roku są bardzo zróżnicowane, ale prawie każdy projektant uznał za swój obowiązek nadanie tytułu modelom z długimi rękawami. Jest prawdopodobne, że moda na takie suknie ślubne w 2017 roku została ustalona przez jeden strój. Chodzi o strój, w którym wyszła za mąż w 2011 roku Kate Middleton. Projektanci mody potrzebowali długich sześciu lat, aby zrealizować proste, ale bardzo eleganckie suknie ślubne z długimi rękawami wykonanymi z najlepszych koronek. Przypominając przejrzystą sieć pajęczą, tworzą efekt delikatnej nagości. A sukienki, ozdobione koralikami lub perłami, nie mogą się nie rozkoszować!

Suknie ślubne 2017 1Suknie ślubne 2017 2Suknie ślubne 2017 3

Trendy sukien ślubnych w 2017 r. Obejmują odsłonięte plecy. Ta cecha strojów nie jest nowością, ale projektanci ozdobili je soczystymi detalami. Wycinanki można teraz wyobrażać, znajdować się w dowolnym miejscu i mieć pikantne nadproża - wszystko po to, aby uwodzicielska nagość wyglądała nie wulgarnie, ale wyśmienicie.

Suknie ślubne 2017 4Suknie ślubne 2017 5Suknie ślubne 2017 6

Pod koniec lat 90-tych w modzie były sukienki z przeźroczystymi gorsetami. Jeśli w przeszłości była wykonana z tworzywa sztucznego i po prostu podtrzymywała pierś, dziś gorset jest akcentem, przyciągającym uwagę oryginalnym wystrojem w postaci delikatnych koronek, kryształków, pereł i koralików. Wyglądają świetnie, sukienki wykonane w stylu lnu, które są idealne dla dziewcząt planujących ceremonię w lecie.

Suknie ślubne 2017 7Suknie ślubne 2017 8Suknie ślubne 2017 9

Trudno sobie wyobrazić bardziej uwodzącą część kobiecego ciała niż biust. A projektanci skakali na to, oferując niesamowicie odważne modele sukien ślubnych z głębokim dekoltem. Kształt, rodzaj i metoda wycinania są zaskakujące w różnorodności. Jeśli chcesz odsłonić strefę dekoltu, ale zrób to w sposób najbardziej konserwatywny, powinieneś spojrzeć na sukienki, w których ta część ciała jest ukryta za koronką, siatką lub innym ciekawym dekorem.

Suknie ślubneSuknie ślubneSuknie ślubne
Odważne decyzje

Jeśli krótkie suknie ślubne, zalane w 2017 roku na światowych podiach, nie będą już w stanie wywrzeć wrażenia na wyobraźni, choć są modne, to nie można powiedzieć o modelach z efektem 3D. Urocze motyle, starają się odlecieć z brzegów panny młodej, zapierające dech w piersiach piękno obszernych kwiatów nie pozostawi nikogo obojętnym! Obraz dosłownie nasycony jest mistyczną delikatnością! Taki wystrój jest dopuszczalny nie tylko na brzegach, ale także na gorsecie, rękawy, a nawet paski.

Suknie ślubneSuknie ślubneSuknie ślubne 2017 15

Większa uwaga przyciąga również modele ozdobione piórami. Wygląda na to, że te sukienki są nieważkie, a ich właścicielem jest bajkowa nimfa lub wróżka. Miłośnicy jasnych kolorów docenią suknie ślubne wykonane z z zadrukowanej tkaniny i koneserzy wygody - modele z dodatkowymi spódnicami i luźną talią.

W trendzie są również okrojone modele z bujnymi lub wąskimi spódnicami, z otwartym lub zamkniętym topem, z długimi rękawami lub bez nich. By the way, te opcje są dobre, ponieważ można je nosić po ślubie, tworząc zdjęcia na świąteczne kolacje, koktajle lub uroczystości rodzinne.

Suknie ślubne 2017 16Suknie ślubne 2017 17Suknie ślubne 2017 18
Suknie ślubne 2017 19Suknie ślubne 2017 20Suknie ślubne 2017 21