Dzisiejsze piękne kobiety miały szczęście: dni, w których modna etykieta wymagała od każdej kobiety noszenia ciasnego gorsetu, już się skończyły. Ale mimo całej gadaniny, że chodzenie w niej nie jest łatwe i niewygodne, ten element garderoby pozostał w damskim arsenale jako wieczorny dodatek na specjalne okazje. Gorset jest idealny na bal, ślub lub inną specjalną okazję. Do tej pory nie został on jeszcze wynaleziony najlepszy sposób, aby natychmiast przekształcić kobiecą postać: aby cieńsza talia i klatka piersiowa były wyższe i bardziej wspaniałe. Dlatego są tak silnie ugruntowani na szczycie modnego Olympusa i są mało prawdopodobne, by kiedykolwiek go opuścili.

Dlaczego gorsety są tak popularne?
  1. Uwodzicielski wygląd. Dziewczyna w tym stroju zbliża się do standardu klepsydry, do której zwyczajowo należy być równym wszystkim, którzy dążą do ideału. Mężczyźni nie tęsknią za takimi osobami seksualnymi.
  2. Regalna postawa. Gorset doskonale zatrzymuje się, po prostu nie można się w nim ugarnąć. Takie łożysko baletowe po prostu nie może pozostać niezauważone: entuzjastyczne poglądy ludzi wokół ciebie są zapewnione.
  3. Zaufanie w ich własnym nie można się oprzeć. To sprawia, że ​​Twoje ruchy są lekkie i pełne wdzięku, a nastrój - mający na celu zwycięstwo. Przede wszystkim należy poczuć się jak królowa, a inni to zauważą. Piękne ubrania z pewnością wykonają swoją pracę.
Gatunek
  1. Krótki model lub pas gorsetowy. Ta opcja jest noszona na bluzce. On dobrze naciąga brzuch i podkreśla klatkę piersiową. Zwykle jego przednia część jest wyższa od grzbietu, dzięki temu "sekretowi" podnosi się biust, w ten sposób uzyskuje się efekt pompki, tak ukochany przez wiele kobiet. To akcesorium jest połączone z dopasowanymi spodniami, dżinsami lub spódnicami. Możesz nawet ubrać się w biurze, ale pamiętaj: długie branie w ciasnym gorsecie może nie być bardzo wygodne, a nawet szkodliwe z powodu zakłócenia przepływu krwi. Dlatego nie powinieneś wybierać takiego stroju jak codzienny zespół. Pozostaw to na półoficjalne przyjęcie, prezentację lub inne specjalne wydarzenie w Twoim biurze.
  2. Gorset z półotwartą klatką piersiową. To najbardziej uwodzicielska wersja wszystkich istniejących. To właśnie te modele są wykorzystywane do tworzenia seksownych wieczornych zdjęć. Piersi - najbardziej uwodzicielska część kobiecego ciała - przejawia się w takim gorsecie w najkorzystniejszej formie. Podnosi się i wydaje się bardziej bujna i apetyczna. To nie przypadek, że takie modele najczęściej można zobaczyć na dziewczętach ze stron męskich czasopism. Połącz taki model z pełną spódnicą, aby uzyskać romantyczny wygląd. A jeśli wybierzesz odpowiedni model ołówka, pończochy i spinki do włosów, będziesz wyglądać jak fatalne piękno.
  3. Klasyczny gorset. Ten styl zakłada długość bioder i zamknięte miseczki. Takie cięcie umożliwia wystarczającą korektę wad rysunku. Linia górna może być zróżnicowana: w kształcie serca, prosta lub zaokrąglona. Nadaje się również do tworzenia obrazów w różnych stylach. Jeśli nosisz go w obcisłych spodniach i kurtce lub marynarce i nie zaciskasz zbyt mocno, możesz iść do pracy. Jeśli połączysz to z obcisłe dżinsy , jasne ozdoby i obcasy, a następnie w tej sukience możesz bezpiecznie pójść na modne przyjęcie w klubie.
Jak wybrać żeński gorset ?

Najpierw musisz dokładnie zmierzyć wymiary: paski klatki piersiowej, talię i biodra. Zaleca się zakup mniejszych rozmiarów modelu 1-2, ale tylko wtedy, gdy spełnione są następujące warunki: ten gorset jest dobrze wykonany, nie masz żadnych problemów zdrowotnych i nie planujesz go nosić przez cały czas.

Gorset 1Gorset 2Gorset 3
Gorset 4Gorset 5Gorset 6
Gorset 7Gorset 8Gorset 9