Jeśli interesuje Cię sposób, w jaki ubierają się amerykańskie kobiety i co wolą w życiu codziennym, powiemy ci o tym szczegółowo. Nie wyciągaj wniosków na temat amerykańskiego stylu życia z hollywoodzkich filmów, ponieważ w filmach wszystko bardzo różni się od rzeczywistości. A jeśli z napisem "Amerykański styl ubioru" masz wizerunek wyrafinowanej, wyrafinowanej i stylowej kobiety biznesu na spince na twoich oczach, to jesteś daleki od rzeczywistości. Oczywiście takich amerykańskich kobiet jest dość dużo, ale można je spotkać tylko w dzielnicach dużych miast. Co do tak zwanej jednopiętrowej Ameryki, która składa się na większość kraju, tutaj amerykański styl ubioru można scharakteryzować w dwóch słowach - wygodnie i praktycznie.

Buty w stylu amerykańskim

Buty w stylu amerykańskim - to wszelkiego rodzaju sandały i buty bez obcasa, a także trampki. Niewątpliwie amerykańskie kobiety noszą eleganckie buty na szpilce, ale robią to tylko w specjalnych i uroczystych okazjach. Bardzo rzadko spotyka się dziewczynę lub kobietę, która nosi takie buty tylko na zakupy lub na spacer.

Szczegóły stylu amerykańskiego

Koszule w amerykańskim stylu są wygodne i mają różnorodne kroje - luźne i obcisłe. Pierwsza opcja, którą Amerykanie wolą nosić codziennie, i obcisłe koszule noszone na uczelni, w szkole, do pracy.

Ubieranie w Ameryce tak, jak jest uważane za stylowe w naszym kraju, oznacza zademonstrowanie złego smaku. Na przykład, nadmierny makijaż i krzykliwe odcienie w szafie, a także mini spódniczki, spodnie z lampartami i inne "wiejskie szykany" dla Ameryki, jak i dla Europy Zachodniej, są niedopuszczalne. Oczywiście przyciągniesz uwagę, ale możesz być mylona z dziewczyną z płucami как одеваются американки zachowanie. Ponadto, jeśli ktoś w Stanach Zjednoczonych jest tak ubrany, to często jest to najbiedniejsza część społeczeństwa. Wskaźnikiem dobrego smaku dla kobiety są dyskretne, wygodne i stylowe ubrania dla postaci, na przykład sukienki w stylu amerykańskim.

W dużych miastach różnorodność stylów doprowadziła do opracowania pewnego ubioru - tak zwanego stylu miejskiego, czyli kazhual. Zdolność do prawidłowego doboru detali i stylowego niedbałego wyglądu - to właśnie odróżnia mieszkańców od prowincjonalnego, jednak powyżej mówimy o codziennym amerykańskim stylu ubioru. Jeśli przyjechałeś do USA i zdecydowałeś się pójść do klubu nocnego - możesz ubierać się w ten sam sposób, więc w domu. Super mini, blask, jasny makijaż, porywające szpilki do włosów w klubowej atmosferze będą bardzo mile widziane.