Trzeba zacząć od opowieści o światowej sławy lalce Anastasii Shpaginy, z biografią. Urodziła się dziewczyna w Odessie 2 maja 1993 roku. Od dzieciństwa lubi rysować i nie boi się eksperymentować z makijażem. Jak sama przyznaje, od najmłodszych lat kosmetyczka przyciągała jej uwagę bardziej niż zabawki i pluszowe misie.

Makijaż Anastasia Shpaginoy

Młoda dziewczyna ma wyjątkowy talent do reinkarnacji dzięki prostemu zestawowi kosmetyków dekoracyjnych, wielokolorowych soczewek kontaktowych i peruk. W jej arsenale jest ogromna liczba zdjęć styl anime gdzie dziewczyna zamienia się w lalki o dużych oczach, cienkim nosie i ustach-łukach. Anastazja takie obrazy są podane bardzo łatwo i naturalnie, ponieważ przy wzroście 158 cm jej waga to tylko 39 kg. Na zdjęciach wygląda jak lalka, bez cienkiej talii, którą dziewczyna podkreśla gorsetami, co czyni jej obraz nierealnym, ale raczej animowanym. Ale Anastasia Shpagina nie zamierza na tym poprzestać, ponieważ wierzy, że parametry jej postaci nie są jeszcze doskonałe iw przyszłości mają tendencję do tracenia kilku kilogramów.

Do tej pory Anastasia Shpagina może być uznana za odnoszącą sukcesy wizażystkę, utrzymuje swój blog w Internecie i tworzy filmy z przykładami przekształceń w różne obrazy za pomocą makijażu. Należy zauważyć, że jest to dla niej doskonałe, a ogromna liczba fanów śledzi jej pracę w oczekiwaniu na nowe lekcje wideo.

"New Barbie" - ten pseudonim to drugie imię lalki Anastasii Shpaginy, chociaż na jednej z jej stron w sieciach społecznościowych dziewczyna napisała: "Nie wyglądam jak lalka, ta lalka wygląda jak ja".

Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina1Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina2Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina3
Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina4Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina5Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina6
Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina7Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina8Dziewczyna lalka Anastasia Shpagina9