Flash tatuaż stał się prawdziwą sensacją wśród modnej publiczności i zadecydował o trudnym dylemacie dziewcząt, które nie odważyły ​​się stworzyć prawdziwego permanentnego tatuażu.

Tymczasowy tatuaż z tatuażami flashowymi: co to jest, jak je nosić i jakie są? - Odpowiedzi na te i inne pytania, które Cię interesują, znajdziesz w tym artykule.

Opcje dla metalowych tatuaży flash

Kilka lat temu, z lekką ręką projektantów światowej sławy marki Dior, świat zobaczył metaliczny tatuaż flash - tymczasowe tatuaże w postaci złota, srebrnych łańcuchów lub bransoletki . Pomysł ten zasmakował nie tylko prawdziwych wielbicieli marki, ale także divy show-biznesu. Kostki, nadgarstki, łopatki, ręce, ramiona i inne części ciała celebry były dekorowane przed występami, imprezami towarzyskimi. Nieco później, tymczasowe rysunki stały się integralnymi elementami równości codzienne obrazy .

Rozpoznanie i popularność otrzymały złoty i srebrny flash tatuaż w postaci biżuterii, a także linia tatuaży w formie długopisu i wizerunek starożytnej egipskiej bogini Izydy. W stosunku do wzrostu popularności zwiększyła się liczba opcji tatuażu i ich dostępność. Jeśli niewielu ludzi mogłoby początkowo ozdobić swoje ciała złotą bransoletką z tatuażami, dziś każda kobieta mody ma prawo wybrać zdjęcie dla duszy. Mogą to być wspaniałe wzory, rysunki w stylu Boho, figury geometryczne, napisy, kwiaty, wizerunki zwierząt i inne ozdoby oraz kompozycje demokratycznych marek w przystępnych cenach.

Należy zauważyć, że tatuaż metalowy flash to tymczasowy i absolutnie bezpieczny tatuaż, który zdobi ciało tylko przez chwilę. Jako zbędny obraz można szybko i całkowicie usunąć za pomocą zwykłego oleju kosmetycznego, a w razie potrzeby można również łatwo zastosować nowe zdjęcie pasujące do nastroju i okazji. Takie tatuaże nie są toksyczne, z należytą starannością zachowują swój pierwotny wygląd przez około tydzień.

Jak zastosować tatuaż flash?

Brak umiejętności zawodowych, brak umiejętności - nic z tego nie jest konieczne, aby ozdobić ciało oryginalnym wzorem. W przeciwieństwie do stałego tatuażu, możesz zastosować tatuaż flash w domu. Wszystko, co musisz zrobić, to konsekwentnie wykonywać następujące czynności:

  1. Najpierw należy wyczyścić obszar skóry, na którym zamierzasz zastosować obrazek. Skóra w tym miejscu powinna być sucha i chim.
  2. Następnie musisz wyciąć wybrany wzór i usunąć przezroczysty górny arkusz.
  3. Następnie delikatnie odłóż wzór tatuażu, zwilż go gąbką i dociśnij do skóry.
  4. Po upływie pół minuty papier można wyjąć. Następnie musisz poczekać trochę dłużej, aż tatuaż wyschnie.

Jak widać, algorytm stosowania tatuażu Flash jest bardzo prosty, najważniejsze jest określenie lokalizacji i samego wzoru, a na pewno nie będziesz potrzebować usług specjalisty.

Flash tatuaż - w razie potrzeby?

Oczywiście tymczasowe tatuaże wyglądają pięknie. Ale nie zawsze ich obecność w kobiecym ciele będzie właściwa. Taka "dekoracja" jest uważana za idealne uzupełnienie wizerunku plaży. Na przykład złoty tatuaż flashowy będzie wyglądał niezwykle pięknie na opalonym ciele. Nawiasem mówiąc, podróżni nie mogą ograniczać wyobraźni i wybierać zdjęć, które lubisz, łącząc je z prawdziwą biżuterią i zwykłymi ubraniami.

Pewne tabu narzucają dni powszednie. Minimalistyczny tatuaż flashowy, na przykład biały lub złoty ptak lub kwiat, będzie doskonałą alternatywą dla swobodnego wyglądu.

flash tattoo1flash tatuaż2flash tatuaż3
flash tatuaż4flash tattoo5flash tattoo6
flash tatuaż7flash tatuaż8flash tatuaż9